سنگر تعلیم وتربیت کشور را در برابر استکبار جهانی واکسینه می کند/ توسعه کشور با مهارت آموزی دانش آموزان محقق می شود
+ پ -
سنگر تعلیم وتربیت کشور را در برابر استکبار جهانی واکسینه می کند/ توسعه کشور با مهارت آموزی دانش آموزان محقق می شود

نماینده وزیر آموزش و پرورش گفت:تلاش و همت دانش آموزان در سنگرهای تعلیم وتربیت ،کشور ما را در مقابل زیاده خواهی و سلطه گری استکبار جهانی واکسینه می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد،صابری،نماینده وزیر اموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مدارس حاجی آبادگفت:خدمات و فعالیت های مجموعه آموزش و پرورش این شهرستان در راستای فراهم نمودن تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس قابل تقدیر است.

این مقام مسئول افزود:صداقت ،همکاری و همراهی خوب مسئولین این شهرستان با آموزش و پرورش کم نظیر بوده و همین هم دلی و همراهی باعث موفقیت آموزش و پرورش در خصوص پروژه مهر شده است .نماینده وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد : حمایت خوب امام جمعه و فرماندار شهرستان از اقدامات آموزش و پرورش نشان از درک صحیح مسئولین این شهرستان از آموزش و پرورش است.

نماینده وزیر آموزش و پرورش، پژوهش را عامل مهم رشد و بالندگی کشورها معرفی نموده و بیان داشت : با اعتماد به نفس و همچنین با انگیزه بالا در راستای رشد و بالندگی کشور تلاش نمائیم و این رشد و بالندگی میسر نگردد مگر با داشتن ذهنی پویاوپژوهشگر نیز داشت.

وی بیان داشت : امکانات سرعت بالندگی و رشد را دوچندان می کند اما عدم وجود امکانات مانع هیچ گونه پیشرفتی نبوده و با سعی و تلاش می توان به اهداف والا دست یافت.

نماینده وزیر اموزش و پرورش اظهارداشت : با توجه به گسترش تکنولوژی ارتباطات و همه گیر شدن فضای مجازی آسیب های اجتماعی نیز افزایش یافته است که در این میان قشر جوان به دلیل عدم اگاهی از آسیب ها و خطرات شبکه های اجتماعی نسبت به سایر اقشار جامعه آسیب پذیرتر هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات موجودبر سر راه پیشرفت ما ناشی از عدم آگاهی ما نسبت به بسیاری از مسائل روزمره بوده که لازم است با همکاری مدیر و گرفتن مشاوره از مشاور آموزشگاه این مشکلات را پشت سر نهاده راه پیشرفت و ترقی خود که راه پیشرفت و توسعه کشور می باشد را هموار نمائیم .

نماینده وزارت آموزش و پرورش با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان داشت : اگر امروز در امنیت کامل زنگ بازگشایی مدارس را به صدا در می اوریم حاصل و ثمره  خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم می باشدو برای ادامه راه این عزیزان فقط درس بخوانید.

آقای صابری بیان داشت : باید خودمان را مدیون خون شهدا بدانیم زیرا آنان رفتندتا ما فرصت زندگی کردن درصلح و آرامش را داشته باشیم.شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم رفتند تا ما در امنیت کامل زنگ بازگشایی مدارس را به صدا در بیاوریم و برای ادامه راه این کبوتران آسمانی لازم است که درس بخوانید.

وی بیان داشت :تلاش و همت دانش آموزان در سنگرهای تعلیم وتربیت ،کشور ما را در مقابل زیاده خواهی و سلطه گری استکبار جهانی واکسینه می کند.
این مقام مسئول یادآور شد : بازگشایی مدارس مختص آموزش و پرورش نیست بلکه بازگشایی مدارس یک حرکت وتعامل اجتماعی و مردمی است و این نشان از احساس تعلق همه است به آموزش و پرورش .
نماینده وزیرخاطرنشان کرد: آموزش و پرورش و نظام آینده و توسعه کشور رقم نخواهد خورد مگر اینکه هر دانش آموز حداقل یک مهارت داشته باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff