سلامت مردم خط قرمز است/ بازرسی‌های بهداشتی و صنفی شدت گیرد

سالاری در جلسه قرار گاه امنیت غذایی شهرستان رودان بر لزوم تامین سبوس و نهاده های دامی در شهرستان تاکید کرد و گفت: برای نظارت بر توزیع کالاهای اساسی در آستانه سال نو برنامه ریزی شود و تلاش شود توزیع عادلانه در سراسر شهرستان صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالرضا سالاری سرپرست فرمانداری شهرستان رودان با اشاره به در پیش بودن ایام سال نو و ماه مبارک رمضان تاکید کرد: وضعیت بازار و وجود اقلام اساسی مورد رصد قرار گیرد تا در روزها پیک مصرف در ایام سال نو و ماه مبارک رمضان شهروندان با مشکلی جهت تامین اقلام مواجه نشوند.

سالاری افزود: تامین سلامت غذایی شهروندان از مسائل مهمی است که باید از سوی مدیران کاملا جدی گرفته شود تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

وی تصریح کرد: کنترل بازار و پیشگیری از احتکار اقلام مهمترین موضوعی است که باید با توجه شرایط بازار با جدیت در آن ورود شود.

سرپرست فرمانداری رودان گفت: خط قرمز ما سلامت مردم است و باید با رصد تمامی مورد و حساسیت اقلام غذایی مورد نیاز مردم تامین شود.

سالاری خاطرنشان کرد: هماهنگی ها لازم برای بازرسی ها و ارزیابی انجام شود تا این امور به بهترین شکل ممکن در سطح شهرستان صورت پذیرد.

انتهای پیام/