سقوط تیرهای فرسوده برق زنگ خطری برای مردم قشم + تصاویر

+ پ -
سقوط تیرهای فرسوده برق زنگ خطری برای مردم قشم + تصاویر

امروزه با توجه به توسعه شهری و استفاده از تکنولوژی به روز متاسفانه برخی از نقاط جزیره قشم هنوز شاهد تیرهای چوبی بوده و وجود تیرهای برق فرسود و قدیمی درتمام نقاط شهر قشم یک مرگ خاموش را برای مردم این جزیره رقم می زند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، برق در جزیره قشم از دیرباز دچار مشکلاتی بوده و هست ولی در چند ماه اخیر این مشکلات بسیار تشدید شده است تا جایی که اگر از مردم قشم سوال شود یکی از مشکلات اساسی را نام ببرند آب وبرق را نیز در اولویت می دانند ، در کنار مشکلات برق تیرهای قدیمی ف فرسوده  و موریانه خورده هم به چشم می خورد که زنگ خطری برای سلامت برخی از ساکنان جزیره شده است .

امروزه ما شاهد تیرهای چوبی و بتنی در برخی از محلات قدیمی قشم هستیم که هرلحظه امکان سقوط دارد و در آینده نه چندان دور شاید شاهد خسارات جانی و مالی برای مردم و حتی کارکنان اداره برق شهرستان قشم داشته باشد .

با وجود مراجعه مکرر مردم در خصوص اصلاح تیرهای برق فرسوده در این شهر و گذشت ماه ها از این مراجعات مردم همچنان از سوی بهره برداری اداره برق در انتظار پاسخ خود هستند و شاید این انتظار کفاف عمر این مردم را ندهند و فرزندانشان ادامه دهنده راه آنها باشند ، شاید ؟ یا شاید هم به نظر مدیران برق شهرستان مرگ چند قشمی در اثر برق گرفتگی و یا سقوط تیر برق مهم نباشد!! چرا که از بین رفتن اموال مردم قشم در اثر نوسانات مکرر برق در قشم مهم نبوده و با توجه به مشکلات خود اداره برق در ایامی که برق قشم دچار مشکل شده بود هیچ خسارتی به مردم داده نشد و به یک کلام بسنده کردند و گفتند ما با بیمه قرارداد نداریم و بیمه خسارت را پرداخت نمی کند و این سوال در ذهن مردم شکل می گیرد که این هزینه های سنگین که بابت برق از مردم می گیرند برای چیست ؟

گله مردم از اداره برق به جهت اذیت های که مجموعه ای برق بر سر ساکنین می آورد و مدت ها کار مردم در پیچ و خم اداری گیر می کند نیست و همه مسئولان می دانند که چه خسارت های در این مدت به شهر وارد شده است بلکه گله ما این است که اگر روزی این تیر های برق سقوط کند و جان کسی را بگیرد آیا شما می گویید که با بیمه قرار داد ندارید و یا اینکه پاسخی دیگر را پیدا خواهید کرد آیا جان مردم برای شما مهم نیست ؟ آیا شما اطلاع ندارید که این مشکلات در شهر وجود دارد و احتمال بحران شدید برای مردم است؟

سالیان بسیار است که مجموعه برق قشم با کاستی های بسیار خدمت رسانی مطلوبی را داشته است ولی در این چند ماه مشکلات بسیاری را در برق قشم داشته ایم که جای دارد مسئولان بالا دستی توجه بیشتری به ایم مهم نیز داشته باشند ، از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و فرماندار شهرستان قشم می خواهیم که هرچه زودتر به این موضوع رسیدگی کنند تا مردم دچار حادثه نشوند .

تصاویر ارسالی گویای این فاجعه است که اگر توجه نشود معلوم نیست بر سرکدام انسان، خودرو یا خانه خراب شود و با اتصال در شبکه برق چه خسارتی را به خانواده ها وارد کند!

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff