سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به هرمزگان با هدف ریشه کنی بی سوادی در شرق استان
+ پ -
سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به هرمزگان با هدف ریشه کنی بی سوادی در شرق استان
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با هرمز:

سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به هرمزگان با هدف ریشه کنی بی سوادی در شرق استان

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت:سفر معاون وزیر آموزش و پرورش با هدف بررسی وضعیت استان در راستای ریشه کنی بی سوادی در شرق استان است.

محمد کرم پور، مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به جزییات سفر  باقر زاده ، معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سواد آموزی به استان هرمزگان گفت:معاون وزیر آموزش و پرورش با هدف بررسی وضعیت استان در راستای ریشه کنی بی سوادی در شرق استان و شهرستان میناب حضور بهم رسانده اند و مقصد بعدیشان جنوب استان کرمان است.

 

 

 

وی با بیان اینکه آموزش و پروش استان از معاون وزیر به عنوان متولی امر بی سوادی کشور برای رفع وضعیت چالش های سواد آموزی  استان دعوت بعمل آورد، افزود:تشکیل شورای سواد آموزی در شهرستان میناب و حضور در شهرستان جاسک برای انسداد ورودی مبانی ورودی بی سوادی باحضورفرمانداران، مسولین اجرایی و مدیران مدارس، بخشدارن ،بهیاران و اعضای شورای اسلامی در راستای از بین بردن بی سوادی صورت گرفته است.

 

 

کرم پور با اشاره به پایان برنامه ۵ توسعه کشور و ریشه کنی بی سوادی ، تصریح کرد:جامعه هدف گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال را تحت پوشش قرار می دهد که از نعمت و معرفت آموزش و سواد برخوردار شوند.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش یک مجموعه ی فرا بخشی و نیازمند حل مشکلات است، تصریح کرد: آموزش جامعه یک تکلیف دینی است و باید تمامی ظرفیت های برون سازمانی درون سازمانی ، بومی و منطقه ای برای ریشه کنی بی سوادی اقدام کنند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff