سفر معاون اداری مالی وزیر فرهنگ و ارشاد به استان هرمزگان
+ پ -
سفر معاون اداری مالی وزیر فرهنگ و ارشاد به استان هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از سفر دکتر علی اصغر کار اندیش مروستی معاون اداری  مالی وزیر فرهنگ و ارشاد به استان طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در گفتگو با خبرنگاران گفت : این سفر از قبل برنامه ریزی شده بود و جزء سفرهای دوره ای ایشان به استان های مختلف محسوب می شود .

وی به اهداف این سفر اشاره کرد و افزود : آشنایی نزدیک با ظرفیت ها، استعدادهای فرهنگی – هنری ،رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه مالی ، اداری، عمرانی و آشنایی با زیر مجموعه های فرهنگ و ارشاد در استان و … از جمله اهداف این سفر می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به برنامه های تدارک دیده شده در این سفر پرداخت و عنوان کرد : برگزاری جلسه شورای اداری با حضور همکاران ، برگزاری کارگروه ، اداری – مالی ، بودجه و حقوقی ، نشست با رؤسای انجمن های فرهنگی – هنری ، دیدار با آیت ا… نعیم آبادی و استاندار هرمزگان و بازدید از اماکن فرهنگی – هنری و پروژه های عمرانی از مهمترین برنامه های سفر معاون اداری مالی وزیر و هیأت همراه به استان هرمزگان می باشد.

درویش نژاد اظهار داشت : با توجه به مشکلات و کمبودهای مالی و اعتباری دولت به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر ، این سفر می تواند خیر و برکات فراوانی را به همراه داشته باشد و باعث تسریع در روند اختصاص بودجه و اعتبارات به استان شود .

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff