سفر رسمی پوتین به تهران برای شرکت در مجمع کشورهای صادر کننده گاز/ ملاقات‌های دوجانبه رئیس‌جمهور روسیه با مقامات ارشد ایران
+ پ -
سفر رسمی پوتین به تهران برای شرکت در مجمع کشورهای صادر کننده گاز/ ملاقات‌های دوجانبه رئیس‌جمهور روسیه با مقامات ارشد ایران

رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با رئیس جمهوری کشورمان گفت که برای حضور در سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در آینده نزدیک به تهران سفر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسن روحانی و ولادیمیر پوتین، روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری روسیه درباره مهمترین مسایل دوجانبه و منطقه ای، گفت و گو و تبادل نظر کردند.

رییس جمهور روسیه در تماس تلفنی عصر جمعه خود با رییس جمهوری کشورمان گفت که برای حضور در سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در آینده نزدیک به تهران سفر می‌کند.

پوتین در این تماس تلفنی همچنین ضمن تاکید بر توسعه و ارتقای همکاری‌های بلند مدت دو جانبه، در خصوص مسایل منطقه نیز با روحانی به تبادل نظر پرداخت.

رییس‌جمهور روسیه در جریان این سفر رسمی، علاوه بر شرکت در مجمع کشورهای صادرکننده گاز، ملاقات‌های دوجانبه‌ای نیز با مقام‌های ارشد ایران خواهد داشت.

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز دوم آذرماه در سالن اجلاس سران تهران برگزار می‌شود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff