سفر رئیس کمیته امداد کشور به رودان

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در سفر به هرمزگان ضمن بازدید از مناطق مختلف استان در مراسمی ۳۰۰ دستگاه یخچال را به خانواده‌های نیازمند اهدا می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ «سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد کشور به دعوت حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس به منظور بازدید از  مددجویان تحت حمایت این نهاد و بررسی وضعیت مددجویان تحت حمایت به شهرستان رودان سفر کرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای بخش بیکاه به همراه امام جمعه رودان، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار رودان و مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از منازل مددجویان این نهاد در بخش بیکاه بازدید کرد و از نزدیک در دیدار چهره به چهره با مددجویان به احصای مشکلات آنها پرداخت.

بررسی اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در زمینه‌های محرومیت‌زدایی، اشتغالزایی و نیز روند اجرای سند محرومیت‌زدایی در منطقه شرق هرمزگان از اهداف این سفر است.

حضور در شهرستان های میناب و سیریک دیگر برنامه های رئیس کمیته امداد کشور خواهد بود و بازدید از منطقه زاج و داربست مقصد نهایی سفر سید مرتضی بختیاری در شرق هرمزگان خواهد بود.

انتهای پیام/