سفر استانی روحانی به سمنان لغو شد/ سمنانی‌ها دوباره شاهد بدقولی دولت شدند
+ پ -
سفر استانی روحانی به سمنان لغو شد/ سمنانی‌ها دوباره شاهد بدقولی دولت شدند

سفر استانی رئیس جمهور به سمنان که قرار بود فردا انجام شود لغو شد،اما دلیل لغو و به تاخیر افتادن این سفر هنوز مشخص نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بیست و چهارمین سفر استانی حسن روحانی شاید از این رو بسیار حائز اهمیت است که بنا به گفته مسئولان دولتی مقصد کاوران دولتی‌ها استان سمنان یعنی زادگاه رئیس جمهور خواهد بود.

سفری که از ماه‌های گذشته خبرش در محافل غیر رسمی و رسمی بین مسولان مطرح می‌شد و در آخر بعد از تایید برجام نیز ستاد سفرهای استانی دولت تصمیم گرفت این تصمیم پیشین خود را رسما اعلام کند.

علی‌اصغر احمدی مشاور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید نخستین بار در شورای اداری استان سمنان که عصر روز دوشنبه، چهارم آبان ماه برگزار شد، اعلام کرد: رئیس‌جمهوری کشورمان و اعضای کابینه دولت تدبیر و امید در روز بیستم آبان ماه در قالب بیست و چهارمین سفر استانی به سمنان می‌آیند.

اما به نظر می‌رسد برای انجام این سفر تشریفات لازم و آمادگی کافی وجود ندارد و دفتر رئیس جمهور تصمیم بر لغو این سفر گرفته است.

البته بعد از سفر مازندران که با حاشیه‌های بسیاری نسبت به استقبال از رئیس جمهور همراه بود به نظر می‌رسد حساسیت‌ها در این زمینه بیشتر شده و ستاد سفرهای استانی با حساسیت بیشتری در حال برنامه ریزی برای انجام این سفرها است.

البته دلیل لغو و به تاخیر افتادن این سفر هنوز مشخص نشده و معلوم نیست که چرا روحانی برای سفر به زادگاهش و برای حضور در جمع مردم سمنان انقد وسواس به خرج می‌دهد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff