سفارت رژیم صهیونیستی در اوکرین بسته شد

منابع خبری رژیم صهیونیستی از بسته شدن سفارت رژیم صهیونیستی در اوکراین تا اطلاع ثانوی خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛کارکنان سفارت رژیم صهیونیستی در اوکراین به دلیل داشتن اختلاف با وزارت مالی و دارایی رژیم و تصمیم این وزارتخانه برای کاهش دستمزدشان، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده و سفارت را تعطیل کرده‌اند.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که «کمیته کارکنان وزارت خارجه اسرائیل اعلام کرد که به دلیل اختلافات بین آن و وزارت دارایی اسرائیل، سفارت اوکراین تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود».

در ادامه گزارش آمده است: «این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده است که وزارت دارایی اسرائیل در ماه آینده مبلغی را از حقوق بازنشستگی کارکنان سفارت اسرائیل در اوکراین کسر می‌کند».

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود: «کارکنان وزارت خارجه اسرائیل در کی‌یف به دنبال مداخله یائیر لاپید وزیر امور خارجه برای حل اختلاف بین دو طرف بر سر کاهش دستمزد کارکنان سفارت هستند».

این شبکه عبری‌زبان به نقل از کارکنان وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «وزارت دارایی به درخواست‌های آنها برای جلوگیری از کاهش دستمزدها توجهی نکرد که این مسئله منجر به اعلام فوری توقف تمام فعالیت‌های کارکنان سفارت اسرائیل در کی‌یف شده است».

منبع تسنیم

انتهای پیام/