سعید زارع مسئول دفتر خبری ایرنا در قشم شد
+ پ -
سعید زارع مسئول دفتر خبری ایرنا در قشم شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر خبری ایرنا در قشم با حضور محمد رضا توسلی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم؛ احمد حبیبی، عضو هیات مدیره و قائم مقام این سازمان؛ مسعود نوری معاون خبر ایرنا؛ سید جواد جعفری زوج مدیرکل اخبار استان های ایرنا و خلیل تنیده ، رئیس نمایندگی ایرنا استان هرمزگان برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد؛ احمد حبیبی،،عضو هیات مدیره و قائم مقام منطقه آزاد قشم، رضایت مردم از برنامه های خبری هر رسانه را مهمترین امتیاز رسانه ها برشمرد و گفت: خبرنگاران با هنر خود و پرداختن صحیح به مشکلات جامعه، با افزایش مخاطبان، مسئولین را هم در زمینه حل مشکلات یاری کنند.
وی خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولین، دانست و بیان حقایق جامعه از سوی آنان را بدون تعارف و غرض ورزی ها و به صورت شفاف، موجب افزایش اعتماد مردم و مسئولین به رسانه ها برشمرد.
حبیبی در پایان از تلاش تاج محمد کاظمی در زمینه پوشش اخبار قشم تقدیر و با اعلام اینکه سازمان منطقه آزاد قشم، تقویت ایرنا را موفقیت خود می داند، برای سعید زارع نماینده جدید ایرنا در این منطقه آرزوی توفیق کرد.

همسویی و هماهنگی ایرنا و ایجاد اعتماد بین این مجموعه و مسئولان در منطقه آزاد قشم نیز موضوعی بود که معاون خبر ایرنا به اهمیت آن اشاره کرد و از سعید زارع مسئول جدید ایرنا خواست با ارتقای سطح اطلاعات خود از جزیره قشم، منشاء خدمات موثر در این منطقه باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff