سعودی ها با اعدام شیخ نمر بذر انقلاب اسلامی را در خاک عربستان کاشتند
+ پ -
سعودی ها با اعدام شیخ نمر بذر انقلاب اسلامی را در خاک عربستان کاشتند

امام جمعه جزیره هرمز گفت : سعودی ها با اعدام شیخ نمر و زیر خاک بردن جثمان پاکش در اصل بذر انقلاب اسلامی را در خاک عربستان کاشت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد؛ حجت السلام و المسلمین محمد کاظم مناقبیان،امام جمعه جزیره هرمز بامحکوم نمودن اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان به دست رژیم سعودی گفت: نمر ها زنده اند و هرگز نمیمیرند و نابودی ال سعود بحوال قوی الهی نزدیکتر خواهد بود .

 

وی افزود : شیخ نمر مانند اسلاف و نیاکانش علمای شیعه شهید حکیمها ، صدرها ، مصطفی خمینی ها ، نوابها ، مفتح ها ، مطهری ها ، بهشتیها و غیره زنده خواهد ماند.

 

امام جمعه هرمز اظهار کرد : سعودی ها با اعدام شیخ نمر و زیر خاک بردن جثم  پاکش در اصل بذر انقلاب اسلامی را در خاک عربستان کاشت .

 

مناقبیان اظهار داشت : سعودیها و هم پیمانانشان که در سفره خوش آب و رنگشان خواهش حریصانه نام و نشان زبانه میکشد بخیال واهی خودش پیروان مکتب تشیع را بترساند غافل از آنکه هر قطره خونی درخت تنومند تشیع را آبیاری میکنندو شهادت برای شیعه بویژه علمای اعلام و سام شرف و مدل عزت و افتخار است .

 

امام جمعه هرمز تصریح کرد : امروزه نام وآوازه شیخ نمرها مرزهای جغرافیایی را در مینوردد تا علاوه بر مسلمین و شیعیان فریاد آزادیخواهان جهان را در محکومیت اعمال رذیلانه ناجوانمردانه و ضد حقوق بشری ال سعودوهابی بدنبال خواهدداشت .

 

وی ادامه داد :امروز کودکان و نونهالان و جوانان شیعه عربستان یکایک جملات حکیمانه شیخ نمر را مشق خواهند نوشت تا امتحان خود را در جهاد علیه ال سعود برگزار کنند .

 

امام جمعه هرمز خاطرنشان کرد : شیعیان عربستان در کنکور ایثار بانمره عالی شهادت کاخ ظلم و فساد ال سعود را میلرزانند و با خاک یکسان کنند .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff