سعودی ها ادعا کردند که پیکر برادرم را دفن کرده‌اند اما عکسی که نشان داده‌اند هیچ شباهتی به برادرم نداشت/ نتایج آزمایش DNA امروز مشخص می شود
+ پ -
سعودی ها ادعا کردند که پیکر برادرم را دفن کرده‌اند اما عکسی که نشان داده‌اند هیچ شباهتی به برادرم نداشت/ نتایج آزمایش DNA امروز مشخص می شود

خواهر رکن‌آبادی گفت: در جریان سفر ۲ برادر و دختر غضنفر رکن آبادی به عربستان آزمایش های DNA از آنها گرفته شده است و امروز بعد از ظهر قرار است نتیجه این آزمایش ها مشخص شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ایران رکن آبادی، خواهر غضنفر رکن آبادی، دیپلمات کشورمان که در فاجعه منا مفقود شده است در خصوص اخباری مبنی بر پیدا شدن پیکر دیپلمات کشورمان اظهار داشت: همه این خبرهایی که مخابره می شود، خبرسازی هایی بیشتر نیست.

 

وی افزود: در جریان سفر ۲ برادر و دختر غضنفر رکن آبادی به عربستان آزمایش های DNA از آنها گرفته شده است و امروز بعد از ظهر قرار است نتیجه این آزمایش ها مشخص شود.

 

رکن آبادی تصریح کرد: سعودی ها ادعا کردند که پیکر برادرم را در عربستان دفن کرده اند، اما عکسی که نشان داده‌اند هیچ شباهتی به برادرم نداشته است و خانواده ما در عربستان این موضوع را نپذیرفتند.

 

وی در پایان ضمن تکذیب شایعاتی که درباره دیپلمات کشورمان مخابره می شود گفت: تا روشن شدن نتیجه آزمایش DNA هیچ خبری مبنی بر اینکه برادرم در عربستان دفن شده است برای ما قابل قبول نیست.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff