سعودی‌ها همه چیز را موکول به آزمایش DNA کرده‌اند/رکن‌آبادی زنده در آمبولانس سعودی‌ها بوده
+ پ -
سعودی‌ها همه چیز را موکول به آزمایش DNA کرده‌اند/رکن‌آبادی زنده در آمبولانس سعودی‌ها بوده

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه سعودی‌ها همه چیز را موکول به آزمایش DNA از اجساد کرده‌اند، گفت: رکن‌آبادی تا آخرین لحظه، زنده در آمبولانس سعودی‌ها قرار داده شد و امیدواریم هر چه زودتر خبر مسرت بخشی را در این زمینه داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با اشاره به پیگیری وزارت خارجه درباره مفقودان حادثه منا گفت: متأسفانه سعودی‌ها همه چیز را موکول به آزمایش DNA از اجساد کرده‌اند.

امیرعبداللهیان در حاشیه مراسم استقبال رسمی از معاون رئیس جمهور آفریقای جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود: وضع ۲۵ مفقود ایرانی در جلسه‌ دوشنبه گذشته آقای اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و سرکنسول کشورمان در جده با وزیر بهداشت و تیم پیگیری سعودی‌ها، پیگیری شد و آنها گفتند که باید منتظر نتیجه آزمایش DNA، حداکثر تا یک هفته یا ۱۰ روز آینده باشیم.

وی تأکید کرد: با جدیت از طریق کانال‌های مختلف از سعودی‌ها پیگیر وضعیت همه مفقودان تا تعیین سرنوشت یکایک آنها هستیم.

امیرعبداللهیان درباره سرنوشت غضنفر رکن‌آبادی سفیر سابق ایران در لبنان هم که جزو مفقودان است، گفت: آقای رکن‌آبادی تا آخرین لحظه، زنده در آمبولانس سعودی‌ها قرار داده شد و امیدواریم هر چه زودتر خبر مسرت بخشی را در این زمینه داشته باشیم.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff