سعد حریری: در صورت لزوم برای ریاست جمهوری لبنان کاندیدا می‎شوم
+ پ -
سعد حریری: در صورت لزوم برای ریاست جمهوری لبنان کاندیدا می‎شوم

نخست‎وزیر سابق لبنان و رئیس جریان المستقبل گفت: من خود را برای نخست‎وزیری کاندیدا نمی‎کنم، اما در صورت ضرورت برای ریاست جمهوری لبنان اقدام می‎کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سعد الحریری رئیس جریان المستقبل لبنان پس از دیدار با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان در عین‌التینه گفت: من خود را برای تصدی سمت نخست وزیری کاندید نمی کنم و اگر از من نخواهند ریاست دولت را برعهده بگیرم، هرگز اقدام نمی کنم.

وی افزود: ماموریت من این است که ریاست جمهوری را در مسیر درست آن قرار دهم، اما هر وقت شرایط ایجاب کند، برای ریاست جمهوری اقدام می‎کنم.

سعد حریری خلا ریاست جمهوری را فاجعه‌ای برای لبنان دانست و گفت: پس از امتحان راه‌های گوناگون اکنون در مسیر کاندیداتوری گام برمی‌داریم و حضور در پارلمان برای انتخاب نهایی امری مهم است.

پیش از این، رئیس جریان المستقبل در مراسم یازدهمین سالروز ترور رفیق حریری نخست وزیر سابق این کشور ضمن تاکید بر پایبندی و تعهد به سیاست های عربستان، مواضع مبهمی را درباره مسائل مختلف از جمله انتخاب ریاست جمهوری در لبنان ارائه کرد.

سخنرانی دو روز گذشته حریری تکرار مواضع قبلی وی در خصوص حمله به حزب‌الله و متهم کردن این حزب به مداخله نظامی در سوریه و انتقاد از سیاست‌های ایران در منطقه بود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff