تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 560404
تاریخ انتشار:چهارشنبه 10 فوریه 2021 - 12:49| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
حال خوب مردم هرمزگان در ۴۲ سالگی انقلاب:

سرپا نگه داشتن ایران ربطی به کرونا ندارد/دشمن از یکدلی و همدلی مردم ایران می ترسد

۴۲ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشت اما متفاوت ترین جشن پیروزی آن را در سال ۱۳۹۹ تجربه می کنیم، سالی که ویروس منحوس کرونا به خیالش دست در دست امریکا نهاده است تا مردم را در خوابی غفلت فرو ببرد غافل از اینکه مردم همیشه بیدار ایران، صحنه های نبرد حق علیه باطل را ترک نخواهند گفت.

سرپا نگه داشتن ایران ربطی به کرونا ندارد/دشمن از یکدلی و همدلی مردم ایران می ترسد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ۴۲ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشت اما متفاوت ترین جشن پیروزی آن را در سال ۱۳۹۹ تجربه می کنیم، سالی که ویروس منحوس کرونا به خیالش دست در دست امریکا نهاده است تا مردم را در خوابی غفلت فرو ببرد غافل از اینکه مردم همیشه بیدار ایران، صحنه های نبرد حق علیه باطل را ترک نخواهند گفت.

امسال دقیقا مشابه همان سالی است که ویروس تفکری غرب می خواست بر ملت ایران ریشه بدواند و آب و خاک این مملکت را از آن خود کند در صورتی که مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) این ویروس را شکست داده و توانستند بدون ماسک و دستگاه های تنفسی نفس بکشند.

بهمن ۱۳۵۷ دیر زمانی است که حال و هوای بهاری دارد، دیر زمانی است که در دل سرد زمستان قلب گرم مردم ایران را در دل خود دارد و دیر زمانی است که مشت های گره کرده عاشقان خود را به قلب دشمن می کوبد و او را از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون می راند.

دشمن شاید تصور این را داشته باشد که شهرهای ایران اکنون در یک خواب زمستانی فرو رفته است و مردم بی تفاوت نظاره گر صحنه های سرنوشت ساز خود هستند در صورتی که این ملت همیشه بیدار چشم در چشم دشمن نهاده و قلب خود را برای شکست چندین باره امریکا بیدار نگه داشته است .

مردم غیور ایران امسال با قلب های خود به راهپیمایی ۲۲ بهمن رفته اند، آنها با اعماق وجود خود دشمن را شناخته و با تفکر ناب اسلامی در جهت پیشرفت و آبادانی مملکت خود قدم بر می دارند، امسال پاهایشان استوارتر و مشت هایشان محکم تر از همیشه بر پیکر و دهان یاوه گویان است.

ایران اسلامی امسال نیز سراسر غرق در غرور و افتخار است جمهوری اسلامی ایران متفاوت تر از سال های گذشته با امام و شهدای این سرزمین بیعت کرده است و تا بهمن سال ۱۴۰۰ افق دید خود را برای دشمن شکنی تعیین کرده است این را مردمی می گویند که حالا در جنگ با کرونا برای سربلندی این کشور ایستادگی می کنند.

دشمن تصور می کند کرونا می تواند خانواده های ایرانی را خانه نشین کند

در همین رابطه صدیقه جهانداری در گفتگو باهرمز اظهار کرد: با صداقت و راستگویی و درست کار کردن می توانیم ایران را سرپا نگه داریم اینکه در سمت شغلی وجدان کاری داشته باشیم و خدا را در نظر بگیریم خاری بر چشم دشمن است تا دست بیگانه خود را از مملکت ایران کوتاه و قطع کند.

جهانداری تصریح کرد: دشمن از یکدلی و همدلی مردم ایران می ترسد سال ۱۳۵۷ اگر مردم قیام کردند برای به دست آوردن استقلال خود بوده است و اکنون نیز باید از جان گذشته باشیم و در هر رده شغلی که هستیم تمام هدف خود را خدت صادقانه به مردم قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمن تصور می کند کرونا می تواند خانواده های ایرانی را خانه نشین کند در صورتی که راهپیمایی امسال مادران ایرانی، تربیت درست فرزندانشان است آنها با دین و اعتقادی که به خدا دارند می توانند ایران را آبادتر از همیشه در اختیار نسل پس از خود  قرار دهند.

این شهروند بندرعباسی گفت: بچه من در خانه ای بزرگ شده است که با او صحبت از حلال و حرام می کنیم صحبت از عشق و دوست داشتن و از خود گذشتن داریم، او یاد گرفته است هر فردی نان خودش را می خورد و حق تجاوز به حریم خصوصی دیگران را ندارد.

جهانداری ادامه داد: زمانی بود که زنان ایرانی حق انتخاب حجاب خود را نداشتند و خیلی راحت به آنها تجاوز می شد اما اکنون به برکت نظام اسلامی امنیت داریم و فرزند من یاد گرفته است که باید به یک خانم احترام بگذارد زیرا او مادر این سرزمین است.

جمهوری اسلامی برای مردم است

همچنین علی مردادی درگفتگو با هرمز اظهار کرد: همه ساله صبح روز ۲۲ بهمن به راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی می رفتیم و با مشت های گره کرده بر دهان دشمن می زدیم اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این راهپیمایی از ما گرفته شد.

مردادی ادامه داد: اگرچه نبود این راهپیمایی حس بدی دارد و دلگیر هستیم اما اگر مردم حمایت و مراقبت از خود و خانواده داشته باشند و ماسک و دستکش را فراموش نکنند می توانیم از خود دفاع کنیم و در جنگ با این بیماری نیز پیروز میدان شویم.

مریم نگهداری نیز در گفتگو با هرمز گفت: سرپا نگه داشتن ایران ربطی به وجود کرونا ندارد اگر سالیان سال این کرونا بماند و نتوانیم به راهپیمایی برویم اما زمانی که در کارها مسئولیت پذیر باشیم و صداقت را سرلوحه کار و خدمت به مردم قرار دهیم می توانیم با دشمن مقابله کنیم.

وی افزود: اگر بهمن ۱۳۵۷ مردم قیام کردند و شاه را از ایران بیرون کردند به این دلیل بود که از رژِیم طاغوت ناراضی بودند، جمهوری اسلامی برای مردم است و مردم نیز با همدلی و اتحادی که دارند می توانند دشمنان قسم خورده نظام را شکست بدهند.

فردی که دین و ایمان دارد دشمن شناس ماهری است

زهرا علیشاهی ادامه داد: این دشمن است که خاک سرزمین را می فروشد و با این کار خود می خواهد مردم را خار و ذلیل کند آنها ریشه ایرانی ندارند و در لباس منافق برای مردم کار می کنند دشمن هایی که در قالب دوست هستند.

وی افزود: نباید تفکری مانند شاه داشته باشیم که تصور کنیم امریکا می خواهد با ما دوستی کند، او دشمنی است که دوستی با او هیچ منفعتی برای ما ندارد انسان کشی و خون ریزی دارد و تخم نفاق بین مردم می کارد.

علیشاهی تصریح کرد: فردی که دین و ایمان و مذهب دارد دشمن شناس ماهری است و از راهی نمی رود که نقشه آن را دشمن در دست او گذاشته است دشمن دروغ می گوید و به خاطر منفعت شخصی خود وارد میدان می شود منفعت او ملی و ایرانی نیست.

این شهروند وطن دوست ادامه داد: هدف دشمن افسرده کردن مردم ایران است ما کشوری ثروتمند داریم آب و خاک این سرزمین برای ما ارزشمند است و غنی از تفکرات ناب فرهنگی و پزشکی و اعتقادی هستیم دانشمندانی داریم که کشورهای خارجی برای بزرگترین پروژه های خود از آنها کمک می گیرند ما این سرمایه ها را به دشمن نمی دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=560404
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13,895 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی