تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 539334
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان مطرح کرد؛

سرنوشت شوروی کمونیسم در انتظار آمریکای لیبرال

نجفی گفت: ظاهر تحولات نشان ازعمیق بودن خستگی و ناامیدی ملت‌ها از نظام‌های غارتگر است که با یک بررسی موشکافانه  ودلایل آغاز این جنبش عدالت خواهانه که از آمریکا آغاز و به کشورهای اروپایی وابسته به آمریکا هم سرایت نموده، نوید برچیده شدن ظلم از جهان را می دهد

سرنوشت شوروی کمونیسم در انتظار آمریکای لیبرال

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یکی از سنت‌های الهی زوال و افول تمدن هاست آن تمدن هایی که با سنت های الهی ناسازگارند و در مقابل فرامین الهی گردنکشی می‌کنند در طول تاریخ از این دست تمدن ها فراوان هستند و در قرآن کریم خداوند داستان آنها را ذکر فرموده مانند فرعونیان و قوم عاد وثمود، و علت نابودی این اقوام نپذیرفتن دعوت حق و ستمگری و طغیان در زمین است.

آمریکا یکی از مصادیق این طغیانگری است وبه فرمایش حضرت امام رحمه الله علیه شیطان اکبر است با طلوع انقلاب اسلامی ایران هر دو ابرقدرت شرق و غرب مقابل انقلاب اسلامی ایستادند و به جای شنیدن پیام اسلام شروع به دشمنی نمودند و این یادآور طغیان ملا و مترفین در مقابل دعوت پیامبران الهی است.

حضرت امام رحمه الله علیه در نامه تاریخی خود به سران شوروی سابق در سال ۱۳۶۷ یادآور شده بود که مشکل شما با عدول از کمونیسم و پیوستن به لیبرالیسم حل نخواهد شد و یگانه راه سعادت شما پناه آوردن به دامان اسلام است اما وقتی میخائیل گورباچف رئیس جمهور کمونیسم شوروی با امتناع از پذیرش دعوت حضرت امام خمینی به دین اسلام پاسخ منفی داد فرو پاشیده شد سال‌های بعد با ابراز پشیمانی در کتاب خاطرات خود نوشت من اشتباه کرده‌ام که پیام آیت الله خمینی را نادیده گرفتم. اما فایده ای نداشت و شوروی به زباله دان تاریخ انداخته شده بود.

سرنوشت شوروی کمونیسم در انتظار آمریکای لیبرال

ابراهیم نجفی تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگوی اختصاصی با هرمز با اشاره به فروپاشی زودتر شوروی از آمریکا اظهار کرد: شوروی رژیم کمونیستی بود و خداوند را قبول نداشتند در حالی که در جبهه لیبرالیسم آمریکا و غرب در ظاهر خدا را انکار نمی کردند و اینکه آمریکا و کشورهای غربی طرح فروپاشی شوروی را دنبال می‌کردند مضاف بر اینکه ساختار شوروی سابق که آزادی‌ها را از مردم گرفته بود و مردم حق مسافرت به خارج و داشتن سرمایه شخصی را نداشتند به این خفقان اضافه کرده بود.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان افزود: در کنار عدم اعتقاد به خداوند و جهان آخرت که رسماً در منشور کمونیسم بود افول و فروپاشی آنها را تصریح کرد و مردم هم این آمادگی عدم پذیرش آن حکومت را داشتند و با توجه نکردن به پیام تاریخی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه که حاوی پیام اسلام عزیز بود و می خواست آنها را نجات دهد خود را به زوال انداختند.

نجفی ادامه داد: اما آمریکا و غرب آن روز با پنهان نمودن چهره واقعی خود و بزک کردن ظاهری خود متفاوت معرفی می‌شدند و در مقابل خفقان حاکم بر شوروی سابق آمریکا، تمام آزادی ها حتی فراتر از شئون اخلاقی بشر را به مردم داده بودند و با توجه به قدرت نظامی و سیاسی و اقتصادی آن روز خود را شکست ناپذیر و قبله آمال بشر معرفی می نمودند غافل از اینکه این لعاب کاری ظاهری، کمتر از ۳۲ سال بعد از پیام حضرت امام به سران شوروی خود را نشان خواهد داد و بر اساس پیش‌بینی حضرت امام خمینی در همان سال‌ها که فرمودند بعد از فروپاشی کمونیسم نوبت به لیبرالیسم هم خواهد رسید.

وی اضافه کرد: مشابه همین پیام حضرت امام خمینی که علاوه بر شوروی به کرات در سالهای عمر پربرکت خود، آمریکایی‌ها را نیز مورد نصیحت قرار می‌داد و از آنها می‌خواست که دست از ستمگری بردارند امام خامنه‌ای جانشین خلف امام خمینی هم بارها این هشدار را به آمریکایی ها داد و آنان توجهی نکردند.

فروپاشی آمریکا در پیام رهبرمعظم انقلاب در بهمن۹۳ خطاب به جوانان غربی

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان تصریح کرد: در پی حوادث فرانسه و انتشار تصاویر توهین‌آمیز نسبت به مقدسات اسلامی امام خامنه ای در پیام مهمی در تاریخ یکم بهمن ماه ۱۳۹۳ خطاب به جوانان در اروپا و آمریکای شمالی با یادآوری حس حقیقت جویی در قلب های آنان و انتخاب آگاهانه، راه درست از مسیر نادرست و توصیه آنان به مراجعه مستقیم به قرآن و مطالعه آموزه های انسانی و اخلاقی اسلام و شنیدن پیام اسلام عزیز از منابع دیگر بجز رسانه‌های مزدور غربی این پیام را منتقل نمودند که دیگر امیدی به سران غافل و ستمگر غربی نیست و مخاطب خاص این پیام جوانان دارای فطرت پاک غربی بودند و در کمتر از ۶ سال از صدور آن پیام فروپاشی آمریکا را اکنون نظاره گر هستیم.

نجفی با بیان اینکه مرور پرونده جنایت های آمریکا و غرب نشان می‌دهد که این تحولات مقطعی نیست اظهار کرد: ظاهر تحولات نشان ازعمیق بودن خستگی و ناامیدی ملت‌ها از نظام‌های غارتگر است که با یک بررسی موشکافانه  ودلایل آغاز این جنبش عدالت خواهانه که از آمریکا آغاز و به کشورهای اروپایی وابسته به آمریکا هم سرایت نموده، نوید برچیده شدن ظلم از جهان را می دهد.

وی با اشاره به اینکه وعده خداوند بزرگ در قرآن کریم که نهایت تمدن های طغیانگر نابودی و زوال است افزود: ظلم و ستم فراوان تمدن غربی عربی در دنیا و کشتار انسان‌های بی‌گناه و اشغال سرزمین ها و تغییر حکومت‌ها و ارتکاب انواع جنایت ها در دنیا که مصداق بارز آن حکومت آمریکا و از ناب اوست اعتقاد بشریت به آمدن منجی آخر الزمان و نجات بشر از ظلم ستم حاکمان طغیانگر را بیش از پیش قوت بخشیده است.

تحلیلگر مسائل سیاسی هرمزگان ادامه داد: از نظر ظاهری مردم آمریکا و اروپا که بعد از انقلاب صنعتی با نظریه های غیر اخلاقی از دین جدا شدند و به مصداق حیوان فقط با انگیزه دنیایی و مادی این دو روز این دنیای فانی را به خوردن و خوابیدن و شهوترانی اهمیت می‌دادند و سال هاست که بعد از ایجاد بحران‌های اقتصادی، دیگر نه تنها قدرت تامین خواسته‌ها ی شهروندانشان را ندارند بلکه با تحمیل شرایط سخت و ایجاد انواع فشارها و گرفتن مالیات ها و ایجاد رکود و بیکاری دیگر دلیلی برای ادامه حیات خود باقی نگذاشته اند.

آمریکا داد تظلم خواهی  و عدالت خواهی بشر را درآورده است

نجفی همچنین گفت: فراتر از مرزهای خود هم با ایجاد انواع توطئه ها و جنگ ها و غارت سرمایه ملت ها و ایجاد انواع کودتاها و دخالت در سرنوشت حکومت های مستقل نفرت ملت دنیا را نسبت به خود تا جایی بالا آورده اند که در روی زمین وسیع خداوند، عرصه بر آنها تنگ شده و همه بشریت از آنها متنفر هستند و این زندگی نکبت بار دنیا برای بشر که تا نای بالا آمده است و در حال خفه کردن اوست دیگر قابل تحمل نیست و داد تظلم خواهی بشر و عدالت خواهی او را درآورده است.

وی تصریح کرد: جنایت های متمادی امریکا و همپیمانانش در ناتو سالهاست که در خارج از مرزهای جغرافیایی خودشان به وسیله رسانه‌های جانبدار و عمله های نظام لیبرال دموکراسی غربی پوشید نگاه داشته می شود. و هرچه مردم مظلوم کشورها فریاد می زنند در میان امواج هیاهوی رسانه‌هایی پر زرق و برق آنان خفه می‌شود و همه این فریادها را لاپوشانی می‌کنند.

تحلیلگر سیاسی هرمزگان اظهار کرد:به موازات این خیانت‌ها در خارج از مرزها در داخل کشورهای خودشان طبقه یک درصدی حاکم از منافع سرشار مادی برخوردار بوده و ۹۹ درصد شهروندان شانه تا در فقر بسر می برند و وقتی اعتراض می‌کنند مانند سیاه پوستان آنها رابه گلوله می بندند و با پاگذاشتن و زانو گذاشتن بر روی گلوی آنان در جلوی چشمان چندین پلیس و مردم در حالی که التماس می‌کنند نمی توانم نفس بکشم نفس انسان های بی گناه را می‌برند و از این دست حوادث بیشمار اتفاق افتاده است که در داخل کشور آمریکا و کشورهای اروپایی که در خارج از مرزها بسیار وحشتناک تر هم بوده است.

نجفی افزود: حوادث عراق افغانستان یمن بحرین و اشغال عبرت آموز سرزمین فلسطین را در نظر بگیرید چه جنایت‌هایی که از آستین این بشر غربی محروم از کمترین خصایص انسانی بیرون نیامده است .با داعش چه خیانت هایی در سوریه کردند که شرم باد بر چهره ننگین سردمداران داعش و آمریکا و کشورهای اروپایی و عبری و عربی که اگر خطاب حیوان هم شوند به نظر ما به حیوان توهین شده است.

حاکمیت انسان‌های پاک و آزاده بر سرنوشت دنیا حتمی است

نجفی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و مخالفت قدرت‌ها استکباری با انقلاب اسلامی، و وعده حضرت امام خمینی ره و امام خامنه ای به عنوان رهبران انقلاب اسلامی و جانشینان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مبنی بر زوال و نابودی آمریکا و غرب، و از سوی دیگر ناکارآمدی دولت آمریکا و دولت های غربی در تامین خواسته های شهروندان خود حتی ایجاد مزاحمت و ظلم بر سایر ملت‌ها در زمینه‌های اقتصادی اجتماعی سیاسی و فرهنگی با استفاده از ابزار زور و قدرت نظامی، حاکمیت انسان‌های پاک و آزاده بر سرنوشت دنیا حتمی است.

تحلیلگر سیاسی هرمزگان خاطرنشان کرد:  مطابق آیه شریفه قرآن که خداوند فرموده است همانا ما اراده کرده ایم که مستضعفان و کسانی که توسط ستمکاران به بند کشیده شده اند در زمین جانشین گردند. بوی طراوت حکومت منجی موعود جهانی به مشام می‌رسد و می‌رود که با فریاد تظلم خواهی بشر مظلوم برای همیشه ریشه های پوسیده فرعونیان زمان در کف رود نیل دفن شود و اکنون بوی آمدن مسیح می آید. و انشاالله شاهد روزی باشیم که تحت حکومت عدل الهی همه بشریت درمسا وات و عدالت در کنار هم زندگی سراسر معنوی را همراه با عدالت مهدوی تجربه کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=539334
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,530 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی