سرمایه بخش خصوصی وارد توسعه حمل و نقل هوایی هرمزگان شود
+ پ -
سرمایه بخش خصوصی وارد توسعه حمل و نقل هوایی هرمزگان شود

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: حمل و نقل هوایی باید طرح مناسبی برای جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان داشته باشیم و می توان در این حوزه فراخوان بین المللی جذب سرمایه گذار اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای حمل نقل و استان هرمزگان با اشاره به ایجاد بنادر کاملا هوشمند گام گفت: در این زمینه باید هدف گذاری کنیم و بنادر به صورت یکپارچه هوشمندسازی شوند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هزینه نگه داری جاده ها بسیار فزاینده است، اظهار کرد: سهم آزاد راه ها باید هر سال افزایش یابد و از تبدیل جاده ها به آزاد راه استقبال می کنیم و در این صورت سطح خدمت نیز افزایش پیدا می کند.

وی افزود: مسائل اجرای حمل و نقل ترکیبی در استان هرمزگان باید به طور جدی مطرح و پیگیری شود و ترکیب ریل و دریا به خصوص در حوزه مسافری می تواند موجب توسعه گردشگری شود.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: ناوگان هوایی کشور در حال تجهیز است و در حمل و نقل هوایی باید طرح مناسبی برای جذب سرمایه گذار در استان هرمزگان داشته باشیم و می توان در این حوزه فراخوان بین المللی جذب سرمایه گذار اعلام کرد.

آخوندی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک نیز به خوبی تجهیز شده و باید از این تجهیزات استفاده کرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff