سرعت پایین اينترنت مشترکان شهر فین را کلافه کرد / مخابرات: همه چیز خوب است
+ پ -
سرعت پایین اینترنت مشترکان شهر فین را کلافه کرد / مخابرات: همه چیز خوب است

مسئول فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش شهر فین گفت : افزایش تعداد مشترکین اینترنت و پهنای کم باند و فرسوده و از کار افتادگی زیر ساخت های مخابرات علت های اصلی افت شدید سرعت اینترنت در شهر فین است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، رضا رضایی مسئول فناوری و اطلاعات آموزش و پرورش شهر فین در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به اینکه چند مدتی است که مشترکین ، ادارات و نهادهای شهر فین از سرعت پایین اینترنت در شهر فین و حتی روستاهای رضوان ، سرزه و گهره و قطب آباد گلایه و شکایت دارند اظهار کرد : سرعت اینترنت adsl به قدری پایین است که اگر بخواهید یک صفحه اینترنتی (پیچ) را باز کنید باید گاهی اوقات تا ۲۰ الی ۳۰ دقیقه منتظر بمانید و گاهی وقتها هم اصلا باز نمی شود.

 

رضایی افزود : قطعی زیاد و سرعت پایین اینترنت درشهرفین  هم دو عامل همیشگی شکایات مشترکان برخی از اپراتورها است و این مشکل روزانه گریبانگیر مشترکان اینترنت در  فین شده و نارضایتی‌های زیادی را برای کاربران این شهر بوجود آورده است.
وی یادآور شد : این سرعت پایین در مورد اینترنت اپراتورهای تلفن همراه و هم adsl است که در هفته های اخیر باعث افت شدید سرعت اینترنتشده است و این مشکل روزانه گریبانگیر مشترکان اینترنت در فین شده و نارضایتی‌های زیادی را برای کاربران این شهر بوجود آورده است.
رضایی اضافه کرد :این شکایت ها و اعتراضات باعث شد تا علت را از زبان مخابرات جویا شویم که طی تماسی که با بخش دیتای مخابرات شهرستان بندرعباس داشتیم کارشناسان بخش دیتا اعلام بی اطلاعی کردند و قول مساعد دادند که مشکل را بررسی خواهند کرد و پاسخی که قطعا هیچ انتظاری برای بهبود و حل آن نمی‌توان داشت.

 

وی ادامه داد: بارها در این خصوص با کارشناسان مربوطه در خصوص قطعی و سرعت پایین اینترنت در بخش فین تماس داشته و مذاکره شده و هر بار به طور موقت این مشکل برطرف شده است ولی دوباره مثل سابق مشکل به قوه خود باقی است و می گویند همه چیز خوب است.
وی با بیان اینکه مخابرات در برابر آن چیزی که  می فروشد خدمات نمی دهد و پاسخگو نیز نمی باشد تصریح کرد:هر چند اینترنت شرکت مخابرات ارزان تر  است اما مشترکین به این نتیجه رسیده اند که شرکت های خصوصی در برابر کمی هزینه حداقل  خدمات اینترنتی بهتری ارائه می دهند و پاسخگوی مناسب تری است که متاسفانه جای این شرکت ها در فین خالی است.

 

رضایی خاطر نشان کرد : در بخش فین هیچ سرویس دهنده اینترنتی دیگری وجود ندارد و با توجه به اینکه بیشتر فعالیتهای ادارات و مدارس هم اکنون در بستر اینترنت انجام می گیرد لازم است این مشکل سریعتر حل شود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. علیرضا پارازیت
   سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴

   اینترنت gprsکه فین از رضوان بهتره میشه یه بازی کرد.ولی رضوان افتضاحه به شرکت ایرانسل اطلاع دادیم یک سال پیش گفتند مشکلی نیست خخخخ اینم از شرکت خصوصی پس هز دولتی انتظاری نداشته باشین


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff