سردرگمی مسافران ره‌آورد بی تدبیری شورای ترافیک بستک/ کلاف سردرگم شاه راه ورود به شهرستان
+ پ -
سردرگمی مسافران ره‌آورد بی تدبیری شورای ترافیک بستک/ کلاف سردرگم شاه راه ورود به شهرستان

روستای کنار سیاه شاه راه ورودی مسافران از استان فارس به سمت کمشک، جناح و بستک مدتی است موجب سردرگمی مسافران شده است.

به گزارش پایگاه خبری جهانگیریه، شورای ترافیک در شهرستان‌ها به ریاست فرماندار برگزار می‌شود و موضوعات ترافیکی پس از تصویب جهت اجرا در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد.

ساخت یک پل و اصلاح بخشی از راه میانی روستای کنار سیاه در بخش جناح باعث شده این مسیر کوتاه به مسیری کمربندی در طول جغرافیای روستا تغییر مسیر بدهد بدون اینکه از علایم رانندگی خبری باشد.

این موضوع باعث شده بسیاری از مسافران که قصد سفر به مناقط تفریحی و گردشگری بخش جناح داشته باشند مدتها در کوچه پس کوچه‌های روستای کنار سیاه سرگردان بمانند تا با پرس و جو از اهالی راه خروج و رسیدن به مسیر اصلی را پیدا کنند.

شورای ترافیک شهرستان که متولی موضوعات ترافیکی و تردد را در شهرستان به عهده دارد لازم است در این خصوص تدابیری بیاندیشد تا مسافران از سردرگمی رها شوند و با خیالی آسوده به ادامه مسیر بپردازند.

در آستانه آخرین ماه سال و نزدیک شدن به روزهای تفرج و تفریح مردم مسلماً مسافرانی از سراسر کشور به شهرستان بستکهم به عنوان راه میان بر از لارستان به سواحل و جزایر جنوبی کشور و هم به عنوان استفاده از ظرفیت‌های طبیعی و گردشگری به این شهرستان مسافرت خواهند کرد و باید دید با چنین وضعیتی آیا می‌توان توجه گردشگران را به شهرستان جلب کرد یا خیر؟

انتهای پیا

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff