سردار سلیمانی با شهادتش تکثیر شد /شمار جوانان پیرو مکتب سلیمانی روز به روز افزوده می شود

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: سردار سلیمانی یک فرد نبود بلکه مکتبی بود که امروزه شاهد آن هستیم جوانان بسیاری پیروان این مکتب هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جهانگیر الماسی هنرمند و بازیگر مطرح و پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در خصوص فرارسیدن سالروز شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: به سهم خودم سالروز شهادت آن بزرگوار را به مردم و همه کشور ایران تسلیت می گویم، خوشا به سعادتش که با شهادت توانست تکثیر شود و همانگونه که می بینیم تعداد جوان هایی که الگوی مستقیم شان سردار سلیمانی است روز به روز بیشتر می شود.

وی گفت: سردار سلیمانی یک فرد نبود بلکه مکتبی بود که امروزه شاهد آن هستیم جوانان بسیاری پیروان این مکتب هستند.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلوزیون افزود: سردار سلیمانی فرزندان یک مکتب دینی و فکری هستند به اسم اسلام، اسلام شیعی، و این مکتب شاید افراد نفوذی و کوته فکری در آن نفوذ کند و به تهاجمات فرهنگی دامن بزنند و یا مشکلاتی در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم به وجود آید ولی این مکتب اعتقادی و فرهنگی و به عبارتی این دین آنقدر مغناطیس و ظرفیت دارد که فرزندانی همچون سرداردسلیمانی هایی را پرورش دهد.

الماسی گفت: سردار سلیمانی سیرت و صورتی زیبا داشت و جذابیتی داشت که جوان ها را به سوی خود جذب می کرد، من در دو سه پرواز با ایشان همراه بودم و اخلاق و منش و سجایای اخلاقی ایشان را از نزدیک مشاهده کردم و در رفتار و کردار وی تعمل می کردم و با سردار سلیمانی دوست مشترک شهیدی داشتیم که از طریق ایشان از اخلاقیات و سجایای ویژه آن شهید مطلع می شدیم.

وی در پایان افزود: امیدوارم عقبه اعتقادی جوان های ما آنقدر پر بار شود که در دنیای معاصر و با همان شایستگی هایی که این ملت دارد حتی معاندین مجبور شوند با نگاه احترام به آن نگاه کند.

انتهای پیام/