تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 76194
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸| تعداد نظرات :۱ دیدگاه
پ

سلامی : با اراده ایران تمامی اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه دفن می شود

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت : دشمن می داند که ایران اسلامی اگر اراده کند می تواند بر تمام اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه ضرباتی وارد کند که تمامی سیاست های آنان در این منطقه دفن شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز ؛ سردار  حسین  سلامی جانشین سپاه […]

سلامی : با اراده ایران تمامی اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه دفن می شود

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت : دشمن می داند که ایران اسلامی اگر اراده کند می تواند بر تمام اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه ضرباتی وارد کند که تمامی سیاست های آنان در این منطقه دفن شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز ؛ سردار  حسین  سلامی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولین یادوراه شهدای بیسیم چی و مخابراتی استان هرمزگان با بیان ویژگی های رهبر فرزانه ی انقلاب افزود : رهبر معظم انقلاب ما را به سرزمین نور هدایت کردند و مسیر سرنوشت امت اسلامی را به سوی سعادت جاودانه ترسیم کردند .

وی خاطرنشان کرد : رهبری که امت اسلامی را از میان بحران فتنه ها با آرامش و وقاری علوی و حکمتی نبوی به سختی عبور دادند .

شهدا ضامن عزت ، سربلندی و کرامت همیشگی
سلامی بیان کرد : شهیدان والامقام دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ضامن عزت ، جاودانگی ، سربلندی و کرامت همیشگی ما شدند .

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهداءاعتبار ، بزرگی و منزلت ما هستند اضافه کرد : اینها راز جاودانگی ، ماندگاری ، سرزندگی و سرافرازی ما بوده و هستند .

شهدا راه روشن سعادت و رستگاری را به ما نشان دادند
سلامی تاکید کرد : بدون شهداء ما فاقد عزت بودیم ، آنها بودند که راه روشن سعادت و رستگاری را به ما نشان دادند .

وی شهدا را همانند ستارگانی دانست که ما بوسیله ی آنها هدایت می شویم .

ملت بدون روحیه شهادت طلبی محکوم به شکست است

سردار حسین سلامی با بیان این مطلب که هر ملتی که روحیه شهادت طلبی را در متن و بطن خود نداشته باشد محکوم به شکست است افزود : در تاریخ فروان پهلوانانی بودند که در عرصه ی دفاع از کیان کشته شدند ولی چون روحیه شهادت نداشتند در گورستان تاریخ دفن شدند .

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد :اما ملت و امت اسلامی ما به فضل و عنایات الهی و به برکت روحیه عاشورایی از تمامی آرزوهای دنیوی خود دل کندند و جهاد در راه خدا را انتخاب کردند ، جهادگرانی که نخل قامتشان بر زمین افتاد تا یک ملت سربلند باشد .

جهاد در راه خدا ، بزرگترین هنر انسان

سلامی بزرگترین هنر انسان را جهاد در راه خدا دانست و تصریح کرد : شهداء موجب شدند پرتوهای کلان الهی بر دلها بنشیند و اجازه ندادند حوادث تلخ تاریخ صدر اسلام دوباره تکرار شود .

وی خاطرنشان کرد: شهدا از بی وفایی بسیاری از مسلمانان درس گرفتند و اجازه ندادند اینبار اراده ی مشرکان بر مسلمانان غلبه کند ، آنها بیرق داران سپاهی بودند که در راس آنها امام مسلمین قرار داشت .

جاودانگی مردانگی و وفاداری شهداء

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر جاودانگی مردانگی و وفاداری شهدا ، افزود : شهدا نگذاشتند قدم های دشمنان در سرزمین اسلامی بماند ، حرکت آنان به اندازه افق زمان تاثیرش جاودان می ماند .

سردار سلامی تصریح کرد : شهدا تصویر مظلومیت امام حسین (ع) و یارانش را عینیت بخشیدند و باورهای ما را به واقعیت بدل کردند .

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : رشادت شهیدان سبب شد تا الان کشور اسلامی ایران به عنوان امن ترین کشور در جهان شناخته شود .

تلاش دشمن برای مسدود کردن راه سعادت انسان ها

وی با بیان برخی از تلاش های دشمن برای متوقف کردن مسیر اسلام گفت : همه شیاطین بزرگ و کوچک جنی و انسی در کمین اند تا راه سعادت انسان ها را مسدود کنند ، همه ی آنان در تلاشند تا مسلمانان جان نگیرند ، شب و روز فتنه می کنند تا سرمایه های مادی و معنوی مسلمانان را به غارت ببرند و از دنیای اسلام مردمی سرخورده ، افسرده ، ضعیف و گرفتار بسازند .

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلابی اسلامی باد آور شد : لحظه ای را نمی توانیم تصور کنیم که دشمن از اعمال تهدید ، تهاجم و فشار دست برداشته باشد ، فشار سیاسی ، عملیات روانی اینها دامنه ها و وجوه بسیار خطرناک از جنگ دشمن علیه ما یوده است .

مقاومت تنها راه مبارزه با استکبار

سلامی استقامت و مقاومت را رمز پیروزی مسلمانان بر استکبار برشمرد و بیان کرد : استقلال مسلمانان ، سربلندی و اسلامشان ، نماز ، زکات و امر به معروف مسلمانان در گرو ایستادگی ، شهادت طلبی و استقامت است و راه دیگری وجود ندارد .

وی با طرح سوالی که چرا توانستیم در پایان سه دهه از نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل همه ی تهاجمات اینگونه سربلند و سرافراز بیرون بیاییم و همواره در رویاهای خود خواب شکست ملت ایران را می دیدند جواب داد : اینها به برکت مقاومت ملت ایران بوده است .

پیش روی انقلاب اسلامی تا قلب اروپا بواسطه ی استقامت ملت ایران

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود :با استقامت ملت ایران ، انقلاب پیش رفت ، سرزمین های جدیدی را فتح کرد و خودش را تا قلب اروپا رساند ، ذهن ها بیدار شد، سیاست های دشمن با زوال و شکست مواجه شد ، استقامت شهدا و خانواده های آنان هم سبب شد تا روح شهادت در جامعه جاری شود ، جوانان ما در عرصه علم هم توانستند انحصار علم و فناوری را از دشمن بگیرند.

سلامی با مقایسه ی وضعیت کنونی جمهوری اسلامی با دشمنان آن بیان کرد : امروز به دشمن نگاه نگاه کنید به ایران هم بنگرید ، تصویر شکست خورده و پژمرده از آمریکا و هم پیمانان اروپائیش را می بینید ؟ امروز با چه مشکلات بزرگی روبرو هستند ؟ آنها که دروازه ی اقتصاد جهانی را بر ما بستند چه وضعیتی دارند ؟ بدهی ، فقر ، نبود خدمات درمانی بخشی زیادی از آمریکای مدرن را رنج می دهد .

آرزوی دشمن این شده که از چند درصد غنی سازی دست بکشیم

وی عنوان کرد : دیگر در بین آنان سخنی از تزلزل نظام جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه تمام آرزوی دشمن این شده که ایران از چند درصد غنی سازی اورانیوم دست بکشد .

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد : دشمن می داند که ایران اسلامی اگر اراده کند می تواند بر تمام اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه ضرباتی وارد کند که تمامی سیاست های آنان در این منطقه دفن شود ، برای همین است از میدان دیپلماسی وارد شده است .

انتهای پیام / ۱۱۰

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=76194
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

One comment on “سلامی : با اراده ایران تمامی اهداف و منابع استراتژیک دشمن در منطقه دفن می شود

  1. بازدید کننده on said:

    با سلام و خسته نباشید به کلیه مدیران سایت را باید بگم.
    ولی خسته نباشید ویژه ای به خبرنگاری که این خبر را نوشته واقعا حق اطلاع رسانی را به جا آورده بهش واقعا تبریک میگم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,434 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل