سرداران هسته ای به طرف مقابل اجازه زیاده خواهی ندهد/فکت شیت ایرانی مورد تایید جامعه اهل سنت است
+ پ -
سرداران هسته ای به طرف مقابل اجازه زیاده خواهی ندهد/فکت شیت ایرانی مورد تایید جامعه اهل سنت است

عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر گفت: سرداران هسته ای ما باید در چهارچوب موازین شرعی و مصالح ملی گام به گام با رهنمودهای مقام معظم رهبری پیش روند و تیم مذاکره کننده به طرف مقابل اجازه جسارت و زیاده خواهی ندهد.

شیخ حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر  در گفتگو با خبرنگار هرمز با  بیان اینکه جامعه ای که دارای رهبری مقتدر و گوش بفرمان اولی الامر خود باشد پیشرفت خواهد کرد ، گفت:نظامی که از نعمت رهبری اسلامی بر خوردار باشد یقینا خداوند متعال هم به آن نظام نظر رحمت و نگاه ویژه دارد.

وی اظهار کرد:حضرت امام خامنه ای  (مدظله العالی) به دنبال بدست آوردن آن شوکت و عظمتی است که حق اسلام ناب محمدی است از این رو باید خطوط قرمز نظام حفظ و محترم شمرده شود.

بازماندگان با بیان اینکه سر و اسرار جامعه اسلامی ناموس اسلام و مسلمین است و دارای عزت و حرمت می باشند،افزود: دنیای کفر بداند که ما مسلمانان ایران اسلامی شیعه وسنی همچون دو بال قدرتمند درتحت لوای رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با وحدت مثال زدنی در میدان نبرد ایستاده است  تا دنیای کفر جرات نکند به خطوط قرمز ما فکر و نزدیک شود.

وی تصریح کرد: دنیای ضلالت و گمراهی بداند که جامعه اسلامی به هیچ وجه حاضر نخواهند شد منافع چند روزه مادی را فدای منافع جاویدان معنوی نماید.

امام جمعه اهل سنت بندرپل با بیان اینکه اطاعت از خداوند متعال و ولی امر(ولی فقیه) منطق مسلمانان است ،تصریح کرد:  سرداران هسته ای ما باید در چهارچوب موازین شرعی و مصالح ملی گام به گام با رهنمودهای مقام معظم رهبری پیش روند و تیم مذاکره کننده به طرف مقابل اجازه جسارت و زیاده خواهی ندهد.

وی اظهار کرد: تیم مذاکره کننده در صورت رعایت نمودن همه موازین اطمینان داشته باشد که پشتوانه آنها امداد الهی و همراهی مردم است در حالی که  طرف مقابل مذاکره کننده از این نعمت برخوردار نیست.

بازماندگان با بیان اینکه مردم  ایران هم همیشه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده اند که گوش بفرمان  رهبر معظم انقلاب می باشند و هر جا که ایشان مردم را به صحنه دعوت نمایند مردم هم با جان و دل در صحنه حاضر می شوند، گفت:  تا زمانیکه منافع ملی و شرعی با تشخیص مقام معظم رهبری(مدظله العالی)ایجاب کند مردم حمایت همه جانبه خواهند داشت .

عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه جامعه اهل سنت نه تنها در این مورد فکت شیت بلکه در تمام مواردی که رهبر انقلاب مبتنی بر مصالح امت اسلامی تصمیم گیری می فرمایند را می پذیرد،خاطر نشان کرد: اهل سنت در ایران مقتدر اسلامی تحت رهبری ولی امر مسلمین همچون سربازی فداکار و جان بر کف گوش بفرمان امام بزرگوار خود است؛ اهل سنت همانی گوید که امامش بفرماید و به ندای رهبرمان لبیک خواهیم گفت.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff