سرداران هسته ای با الگو گیری از شهدا دستاوردهای انقلاب را حفظ کنند
+ پ -
سرداران هسته ای با الگو گیری از شهدا دستاوردهای انقلاب را حفظ کنند

فرزند یکی از شهدا پرواز ۶۵۵ با اشاره به مذاکرات هسته ای با کشورهای غربی اظهار کرد:دشمنی آمریکا با ملت ایران اثبات شده است لذا سرداران هسته ای با الگو گیری ار رشادت های شهدا از دستاوردهای انقلاب محافظت کنند.

زهرا چمانچی، فرزند رضا چمانچی از شهدای هواپیمای ایرباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به شهادت پدرش می گوید: پدرم مقیم کشور کویت بود که برای دیدار با من به ایران آمده بود اما در زمان بازگشت هوایپمایشان مورد حمله ناو آمریکایی قرار گرفت و پدرم به همراه ۲۶۰ مسافر این پرواز به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه پدرم آرزوی شهادت و جانفشانی برای کشور داشت،اظهار کرد:حضور در جبهه و دفاع از کشور دغدغه همیشگی پدر بود که سرانجام در این حادثه جانش را نثار انقلاب کرد.

زهرا ضمن محکومیت جنایات آمریکا علیه کشور ،ادامه داد:در طول سال های پس از انقلاب شاهد کارشکنی های آمریکا برای ضریه به کشور بوده ایم که این مسئله نشان دهنده خوی استکباری و جنگ طلبی آمریکا دارد.

وی با بیان اینکه ما فرزندان شهدا همانند پدرانمان مدافع انقلاب و کشور هستیم،تاکید کرد:از مقامات کشوری در عرصه بین المللی و سیاسی خواستاریم که از خون شهدایمان پاسداری کنند و از مواضع کشور در سیاست بین الملل حفظ کنند.
سهیلا دیگر فرزند شهید چمانچی با اشاره به مذاکرات هسته ای کشور با کشورهای غربی اظهار کرد:دشمنی آمریکا با ملت ایران اثبات شده است و سرداران هسته ای با الگو گیری ار رشادت های شهدا از دستاوردهای انقلاب محافظت کنند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff