سران فتنه به دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند/نامه ۳۰ نفر از فتنه گران فراری به ترامپ بزرگترین خیانت به ملت ایران است

+ پ -
سران فتنه به دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند/نامه ۳۰ نفر از فتنه گران فراری به ترامپ بزرگترین خیانت به ملت ایران است

امام جمعه رودان گفت :سران فتنه در ۸۸ با برنامه ریزی های که از قبل از انتخابات داشتند به دنبال نابودی نظام بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) اظهار کرد:امیرالمومنین در تعبیری زیبا می فرمایند؛ تقوا با همه ویژه گی هایی که دارد، قلبی را انتخاب می کند که وابسته به دنیا نباشد.
وی در ادامه با اشاره به حضور پرشور مردم در سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی افزود: دیروز مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود در بزرگداشت یوم الله نهم دیماه با دیگر با رهبری تجدید میثاق کردند که الحمدالله در شهرستان رودان هم در شب هشتم دیماه و در روز نهم دیماه برنامه های خوب و با شکوهی برگزار گردید.
امام جمعه رودان حضور مردم در روز حماسه ۹ دی ۸۸ را پاسخی کوبنده به دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد:فتنه گران شعار میدادند که ما دنباله روی خط امام خمینی (ره) هستیم اما در عمل با زیرپا گذاشتن قانون نشان دادن که نه تنها در خط امام نیستند بلکه ضد آرمانهای امام راحل عمل می کنند،زیرا امام قانون گرایی را مهمتر از همه چیز می دانست.
حجت الاسلام تاج زاد عنوان کرد :به لطف خداوند متعال در فتنه ۸۸ پرده ها کنار رفت و در چند مسئله چهره حقیقی فتنه گران برای مردم مشخص شد ،شعار هایی که در روز قدس دادند و آمریکا و اسرائیل را خوشحال کردند و همچنین جنایتی که در روز عاشورا داشتند کاسه صبر ملت فهیم و ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی را لبریز کردند. فتنه گران سر سپرده به دشمنان انقلاب بودند و از مسیر انقلاب جدا شده و دشمنان ایران را امیدوار کردند.
وی در ادامه نامه ۳۰ نفر از عوامل فراری فتنه به ترامپ خیانت بزرگ به ملت ایران دانست و یادآور شد:در سال ۸۸ اینها بودند که شعار میداند و ادای تقلب در انتخابات را داشتند و مردم بدانید که فتنه را این خائنین برپا کردند وفتنه تمام نشده این اولین و آخرین فتنه نبود بلکه فتنه رنگ عوض می کند .
تاج زادبه ۱۳ دیماه و سالروز ارسال پیام تاریخی امام خمینی (ره) به گورباچف رهبر شوروی اشاره و اضافه کرد:امام با آن نگاه حکیمانه ای که داشت فرو پاشی بلوک غرب را پیش بینی کرد و به رهبر شوروی گفت که دست به دامن غرب نشود و به دامن اسلام روی بیاورد که رهبر شوروی توجهی به تذکر امام نکرد و به این سرنوشت دچار شد.

 

امام جمعه رودان در پایان ،شهادت تیمسار ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش در ۱۵ دیماه ۱۳۷۳ را گرامیداشت و خدمات این شهید در دوران خدمت خود چه در جنگ تحمیلی و چه بعد از جنگ را بسیار ارزشمند دانست و همچنین گرامیداشت سالروز شهادت جمعی از دانشجویان و پاسداران در هویزه در شانزدهم دیماه در دوران جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند،

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff