سد پرورش آبزیان آب شیرین در سیریک افتتاح می‌شود
+ پ -
سد پرورش آبزیان آب شیرین در سیریک افتتاح می‌شود

مسئول بسیج سازندگی ناحیه سیریک گفت: پروژه اقتصاد مقاومتی سد پرورش آبزیان آب شیرین ۱۹ اردیبهشت با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستانی در سیریک برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  علی اسلامی مسئول بسیج سازندگی ناحیه سیریک صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های آن سازمان در هفته بسیج سازندگی اظهار کرد: برنامه‌های ما عمدتا در بخش اقتصاد مقاومتی بود.
وی با اشاره به برگزاری نشست خبری در هفته گذشته تصریح کرد: در این نشست گزارشی جامع در خصوص عملکرد سازمان بسیج رسانه به اصحاب رسانه ارائه شد.
مسئول بسیج سازندگی ناحیه سیریک با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: جمعه ۱۲ اردیبهشت با حضور کارکنان سازندگی و سایر جهادگران به طور نمادین از پروژه اقتصاد مقاومتی پرورش شتر مرغ بازدید به عمل آمد.
وی با اشاره به اقدامات تبلیغاتی ناحیه سیریک به مناسبت هفته بسیج سازندگی اظهار کرد: نصب بنر در سطح شهر و ارسال پیامک به جامعه مخاطب از جمله برنامه‌های تبلیغی این سازمان بوده است.
مسئول بسیج سازندگی ناحیه سیریگ با اشاره به مراسم افتتاح پروژه اقتصاد مقاومتی سد پرورش آبزیان آب شیرین خاطرنشان کرد: این پروژه اصلی‌ترین و بزرگترین پروژه ما است که در روز شنبه ۱۹ اردیبهشت با حضور فرماندر و سایر مسئولین شهرستانی در سیریک برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff