سخنرانی ها علیه شورای نگهبان کمک به جریان انگلیسی است/ انتخابات فصل قیام و جهاد است
+ پ -
سخنرانی ها علیه شورای نگهبان کمک به جریان انگلیسی است/ انتخابات فصل قیام و جهاد است

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: هر اقدام که منجر به دل سرد کردن مردم در انتخابات شود خلاف نظر رهبری و آب به آسیاب ریختن دشمن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، امام جمعه موقت بندرعباس در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس ، گفت: اجر و قرب مجاهدان در راه خدا بسیار زیاد است خداوند خواهان آنان می باشد حال فصل ارج نهادن به جهاد و شهادت و قیام و ستیز با مستکبران با حضور در انتخابات است.

 

حجت الاسلام والمسلمین تقوی ، افزود: مهربانی و عشق ورزیدن باید یکی از عناوین جامعه اسلامی ما باشد و رأفت و رحمت اسلامی باید به عنوان یک شاخصه اصلی در زندگی ما وجود داشته باشد، جامعه ی بدون مهرورزی جامعه ای مریض است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی گفت: اگر کسی بر سر پیمانش بود خدا یارش هست و اما اگر کسی به قول خود عمل نکند نباید انتظار دست یاری خداوند را داشته باشد.

 

امام جمعه موقت بندرعباس ، تصریح کرد: هر چه از دل صندوق ها بیرون بیاید محترم است و خدمت گذاران مردم تمام تلاش خود را برای صیانت از آراء مردم خواهند کرد، اما حضور همه جانبه بسیار مهم است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید عباس تقوی ، اظهار داشت: هر اقدام که منجر به دل سرد کردن مردم در انتخابات شود خلاف نظر رهبری و آب به آسیاب ریختن دشمن است.

 

وی در مورد خصوصیات نماینده از دیدگاه مقام معظم رهبری بیان کرد: نماینده باید توانایی دادخواهی حق مردم را داشته باشد و بتواند صدای مردم شهر خود را به مسئولین برساند. پس مردم باید با چشم باز چنین فردی که یک انقلابی واقعی باشد را انتخاب کنند.

 

تقوی افزود: برخی ها جمعی را تشکیل می دهند و فتنه گران را دعوت کرده و شروع به بد گویی شورای نگهبان می کنند، شعار ها و سخنرانی ها علیه شورای نگهبان کمک به جریان انگلیسی است.

 

وی در پایان گفت: از ریاست یکی از دانشگاه های استان و دانشجویان انقلابی که مانع از سخنرانی یکی از سران فتنه در دانشگاه شدند تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff