سخنان عجیب منتجب نیا به جوک روز تبدیل شد+عکس
+ پ -
سخنان عجیب منتجب نیا به جوک روز تبدیل شد+عکس

برخی کانال‌های تلگرامی در طنزی نسبت به اظهارات منتجب‌نیا واکنش نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ رسول منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی و از فعالین اصلاح‌طلب امروز در اظهارنظری گفته بود که اصولگرایان تصمیم دارند از روستاهای دورافتاده کشور جمعیتی حدود یک میلیون نفر را در روز انتخابات به تهران بیاوردند تا میزان رای آنها در تهران در برابر اصلاح‌طلب‌ها بالا برود!

برخی کارشناسان این اظهارات حجت‌الاسلام منتجب‌نیا را اعلام شکست زودرس در انتخابات با توجه به نتیجه نظرسنجی‌ها می‌دانند. این کارشناسان می‌گویند با توجه به نتیجه نظرسنجی‌ها که اصولگرایان را پیروز انتخابات می‌داند، حجت‌الاسلام منتجب‌نیا چنین اظهاراتی را برای عدم تمکین به نتیجه انتخابات مطرح کرده است.

از سوی دیگر همین اظهارات موجب شد تا برخی کاربران در شبکه اجتماعی آن را تبدیل به لطیفه کنند. یک کانال تلگرامی در این باره نوشته است:

منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب مهدی کروبی گفته: اصولگراها قراره یک میلیون نفر رو از روستاها به تهران بیارن تا در تهران رأی بدن!

 

خدایی اینا چطوری می‌تونن اینقدر قشنگ به هم ببافن؟!

یک میلیون نفر؟! آخه؟! یک میلیون نفر یعنی بیست و پنج هزار تا اتوبوس! یعنی دو هزار تا ایرباس غول‌پیکر! یک میلیون نفر چند هزار تا قطار میشه؟! اصلاً مگه داریم یه همچین ظرفیت حمل و نقل عمومی رو؟! درسته گفتن نگاه‌ها باید به ظرفیت‌های داخلی باشه! دیگه نه تا این حد! تو رو خدا رحم کنید به ظرفیت‌ها!

جد به کمر زده هیتلر اگه می‌دونست یه همچین روزی قراره منتجب‌نیایی پیدا بشه و «دروغ بزرگ» رو اینقدر بزرگ بگه که تو عقل هیچ بنی بشری جا نشه، سه ثانیه قبل از ابداع نظریه «دروغ بزرگ» خودکشی می‌کرد!

شورای نگهبان واسه چی رد صلاحیت کرد این بنده خدا رو؟! آخه منتجب‌نیا این استعدادها رو چطوری شکوفه بزنه و غنچه کنه؟! اگه منتجب‌نیا فرار مغزها کنه::، کی میخواد جواب بده؟!

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff