سخنان رهبری حامل وحدت ، هوشیاری و توجه به پیشرفت بود
+ پ -
سخنان رهبری حامل وحدت ، هوشیاری و توجه به پیشرفت بود
نماینده تشکل ائمه جمعه اهل سنت سیریک و میناب:

سخنان رهبری حامل وحدت ، هوشیاری و توجه به پیشرفت بود

نماینده تشکل ائمه جمعه اهل سنت شهرستان های سیریک و میناب گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب راهکارهای لازم و خط مشی های اساسی را در قالب آرمان ها و ارزش های والای اسلام و انقلاب برای خدمت مسئولین در عرصه داخلی و بین المللی بخوبی مشخص و واضح اعلام نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،شیح محمد اسماعیلی، نماینده تشکل ائمه جمعه اهل سنت شهرستان های سیریک و میناب  و امام جمعه موقت سیریک با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب گفت: با پیروی از اصول بنیان گذار جمهوری اسلامی می توانیم برای اداره کشور و مزین بودن مسئولین به این صفات استفاده کنیم و اگر نظر و انتقاد سازنده ای داریم با پیروی از اصول ، اصلاحات را بوجود آوریم چون که تا اصولی نباشد اصلاحات وجود ندارد و برای پویایی جامعه اگر انتقادی باشد بابد با گفتگو حل شود و اصلاح صورت گیرد.
امام جمعه موقت سیریک اظهار کرد: پیام رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) حامل وحدت ، اتحاد ، هوشیاری و تامل بود در کشور پهناور ایران با وجود اقوام و مذاهب مختلف باید اصول را در نظر گرفت و اختلاف سلیقه ها و طرز فکرها نباید اصول ما را خدشه دار کند لذا همه جناح های سیاسی و مذهبی باید واحدباشند تا اصل وحدت که همان وحدت تحمل و تدبراست، حفظ شود تا باعث ایجاد تفرقه در جامعه نشود.
اسماعیلی تصریح کرد: پیام دیگر رهبر معظم انقلاب اسلامی این بود که زندگی بدون مشکل نیست و برای حل مشکلات باید را حلی مناسب انتخاب شود و آینده را باید در نظر گرفت و همیشه به هوش باشیم.

وی افزود:  با تعقل و تدبر پیش برویم تا دشمنان از مشکلات داخلی ما که یک مشکل خانوادگی و درونی می باشد سوء استفاده نکنند و خودمان بتوانیم بدون دخالت بیگانگان مشکلاتمان را حل و مرتفع نمائیم.
نماینده تشکل ائمه جمعه اهل سنت شهرستان های سیریک و میناب خاطر نشان کرد: امیدواریم که همه با هم اعم از مردم و مسئولین زمینه آرامش و آسایش یکدیگر را حفظ کنیم و سرزمین ایران پهناور اسلامی را از گزند دشمنان خبیث با اتحاد رویه و برادری و صفا و صمیمیت با بهره مندی از فرمایشات رهبر عزیز و هوشیار و شجاع دور بداریم.

 
انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff