ستاد تنظیم بازار توجه اش به رفاه مردم، با ارائه کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد
+ پ -
ستاد تنظیم بازار توجه اش به رفاه مردم، با ارائه کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب باشد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: اعضای ستاد تنظیم بازار توجه شان به رفاه مردم و جامعه، با ارائه کالا و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب در حوزه تحت مدیریتشان باشد زیرا مهترین الویت دولت رضایت مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب، علیرضا پاکدامن معاون استاندار هرمزگان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به رفاه مردم گفت : در حوزه کاری ستاد تنظیم بازار بایستی رویکرد بر حمایت از تولید و صنعت داخلی و بازار باشد و در این زمینه همه توجه مان بر رضایت مردم از خدمات و اقدامات انجام شده است.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به اقدمات انجام شده توسط ستاد تنظیم بازار در ایام عید گفت: خوشبختانه با تلاش های همه اعضای ستاد و بازاریان و همراهی مردم شاهد هیچگونه مشکلی در زمینه تامین اقلام و ارزاق ضروری مردم و شهروندان محترم در سطح شهرستان نبودیم.

 

پاکدامن در ادامه با بیان اینکه حمایت از کشاورزان و باغداران محترم با توجه به اینکه شغل غالب شهروندان مینابی می باشد گفت: متاسفانه مسئله قاچاق محصولات کشاورزی باعث ایجاد خسارتهای برای کشاورزان و باغداران محترم شده که در طی دو ماه اخیر اقدامات خوبی جهت مقابله با این موضوع شده که در راستای حمایت از تولید داخلی بخصوص کشاورزان و باغداران محترم بیش از ۱۲۰ تن محصولات کشاورزی کشف و توقیف شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب خاطر نشان کرد : توجه به تولید داخلی و اقتصاد محلی یکی از زمینه های است که در قالب اقتصاد مقاومتی می تواند زمینه رشد و توسعه شهرستان و بالطبع آن ایجاد اشتغال پایدار را فراهم کند.

 

معاون استاندار هرمزگان ایجاد کارگروه های تخصصی حوزه بازار با حضور تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را یک فرصت خوب برای اتخاذ تصمیمات و برنامه ریزیهای دقیق توسط ستاد تنظیم بازار دانست و پیشنهاد ایجاد کارگروه بررسی مشکلات تولیدکنندگان حوزه بازار شهرستان را دادند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff