ساکنان جزیره کیش از گزاره برگ ملی حمایت می کنند
+ پ -
ساکنان جزیره کیش از گزاره برگ ملی حمایت می کنند

ساکنان جزیره کیش حمایت خود را از گزاره برگ ملی با عنوان” توافق به هر قیمتی را نمی خواهیم ” اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس،  جمعی از ساکنان جزیره مرجانی کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس با بیان اینکه خط قرمز ما فرمایشات مقام معظم رهبری است حمایت خود را از گذاره برگ ملی اعلام کردند.

«امیر سعیدی» یکی از کیشوندان جزیره مرجانی با اشاره به اینکه ما سال های سال ایستادگی کرده ایم گفت: توافق باید همانگونه صورت بگیرد که آقا اعلام کرده و باید آقا راضی باشد تا ملت هم به این توافق اظهار رضایت کنند.

یکی دیگر از ساکنان جزیره کیش با بیان اینکه سیاسیون کشور باید با آرامش و آگاهی بیشتر در این مسیر گام بردارند افزود: به عنوان یک ایرانی توافق به هر قیمتی را نمی خواهم.

وی ادامه داد: عزت و عظمت ملت ایران باید حفظ شود و در این توافق باید ملت ایران حق و حقوق خود را به طور کامل دریافت کند. ما از مسئولان می خواهیم که حقوق حقه ملت ایران در این توافقات به طور کامل لحاظ شود.

«حمید عزتی» با تاکید بر اینکه این انقلاب دسترنج ملت ایران و یادگار جوانان ایرانی است که خون خود را فدای آن کردند گفت: این انقلاب با خون جوانان ایرانی به دست آمده و به هر قیمتی حاضر به از دست دادن آزادی و عزت انقلاب نیستیم.

وی تصریح کرد: حضرت آقا خط قرمزها را برای ما و تیم مذاکره کننده مشخص کرده است و ما با مذاکره ای موافق هستیم که مورد تایید ایشان باشد و عزت و منافع ملت ایران در آن رعایت شود.

این کیشوند با بیان اینکه تحریم ها از اول انقلاب بوده و نتوانسته است بر اراده ملت ایران خللی وارد کند افزود: ما باید تمرکز را روی توانایی های خود بگذاریم در این صورت تحریم ها اگر صدها سال هم طول بکشد اتفاقی برای ما نخواهد افتاد. اگر قرار باشد توافق به هر قیمتی را بپذیریم و خط قرمزها را رعایت نکنیم از کجا باید مطمئن باشیم که آن ها به این توافقات عمل کنند؟ آن ها نشان داده اند که بر روی حرف خود هم باقی نمی مانند. آن ها در فکر نابودی کامل اسلام و ایران اسلامی هستند.

عزتی ایستادگی تا پای جان و شهادت در راه اسلام و نظام اسلامی ایران را سعادت خواند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff