سامسونگ برای کنفرانس خبری گلکسی اس 6 تماشاگر کرایه کرد و آبرویش رفت!
+ پ -

  بیش از نیمی از تماشاگران کنفرانس خبری رونمایی از گلکسی اس ۶ در شانگهای چین کرایه‌ای بوده‌ و جالب اینجاست که اغلب‌شان نیز آیفون بدست بوده‌اند. به گزارش خبر آنلاین به نقل از هرمز، روزنامه The Paper چاپ شانگهای در خبری افشاگرانه نوشت نیمی از ۱۰۰۰ مدعوین کنفرانس رونمایی از گوشی هوشمند گلکسی اس […]

 

بیش از نیمی از تماشاگران کنفرانس خبری رونمایی از گلکسی اس ۶ در شانگهای چین کرایه‌ای بوده‌ و جالب اینجاست که اغلب‌شان نیز آیفون بدست بوده‌اند.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از هرمز، روزنامه The Paper چاپ شانگهای در خبری افشاگرانه نوشت نیمی از ۱۰۰۰ مدعوین کنفرانس رونمایی از گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ سامسونگ با دریافت پول و به صورت کرایه‌ای وارد این رخداد شده بودند.

کمپانی کره‌ای با هزینه زیاد و تجملات فراوان سعی کرد برنامه رونمایی از گوشی‌های جدید خود را انجام دهد.

بر اساس این گزارش استخدام‌کنندگان در ازای آوردن هر تماشاچی ۳٫۲۰ دلار پورسانت دریافت کرده و به هر تماشاچی نیز ساعتی ۴٫۸۰ دلار پرداخت کردند.

افراد دانشجو و زیر ۳۰ سال در اولویت ورود به کنفرانس خبری بودند و اغلب دانشجویان در این رخداد حضور داشتند.

تماشاچیان کرایه‌ای به روزنامه مذکور گفتند به آن‌ها گفته‌شده که خود را فن / Fan پروپاقرص سامسونگ و یا علاقه‌مند به کمپانی کره‌ای سامسونگ خطاب کنند.

نکته جالب به نوشته روزنامه این بوده است که اغلب تماشاچیانی که در کنفرانس حضورداشته‌اند هنگام گرفتن عکس از گلکسی اس ۶ سامسونگ، گوشی آیفون دستشان بوده است!

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff