آسفالت200کیلومتر جاده روستایی حاجی آباد تا پایان سال 96
+ پ -
آسفالت۲۰۰کیلومتر جاده روستایی حاجی آباد تا پایان سال ۹۶

فرماندار شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه ساماندهی ورودی شهر و محلات حاشیه نشین در دستور کار قرار دارد، افزود: تا پایان سال ۱۳۹۶ حدود ۲۰۹ کیلومتر از راههای روستایی حاجی آباد آسفالت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید جهانگیری در حاشیه جلسه در گفتگو با خبرنگارز پیارم،اظهار کرد:مشکلات ما در شهرستان در حوزه راه و شهر سازی  شهرستان شامل ، بهسازی و آسفالت جاده های روستایی ومشکلات ورودی شهر حاجی آباد –محلات حاشیه نشین ( محله بلوچها – محله گود کهنویه –محله شوره ای-محله مسکن مهر و روستای علی آباد می باشد.

فرماندار شهرستان حاجی اباد افزود: ساماندهی ورودی شهرستان یکی از موارد ضروری می باشد و با توجه به اینکه شهرستان در موقعیت استراتژیک قرار دارد و جاده ترانزیتی از حاجی اباد و ما درواز ورودی استان می باشیم باید بحث ساماندهی ورودی شهر در دستور کار قرار گیرد و هر چه سریعتر این مشکل حل شود.
جهانگیری با اشاره به جاده های روستایی خاکی اظهار کرد: ما جاده های روستایی زیادی هنوزداریم که اسفالت نشده اند و در حال حاضر با قول مساعد مدیر کل راه و شهرسازی مشکل این روستاها مرتفع می شود.
در پایان مهندس شیری مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان  به خبرنگار پیارم گفت: ساماندهی ورودی شهر حاجی آباد از طرحهای مهم اداره کل راه و شهرسازی می باشد که با همکاری شهرداری این پروژه به سرعت اجرایی خواهد شد.
مدیر کل راه و شهرسازی بیان داشت: تا پایان سال ۱۳۹۶ حدود ۲۰۹ کیلومتر از راههای روستایی حاجی آباد آسفالت می گردد.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff