سال ۹۵ سال شکوفایی هنر عکاسی در پارسیان/ هنر عکاسی می‌تواند در خدمت اقتصاد مقاومتی باشد
+ پ -
سال ۹۵ سال شکوفایی هنر عکاسی در پارسیان/ هنر عکاسی می‌تواند در خدمت اقتصاد مقاومتی باشد

رئیس اداره ارشاد پارسیان از راه اندازی مجدد انجمن عکس و توسعه و ترویج فعالیت‌های مرتبط با این هنر خبر داد و گفت: پارسیان قابلیت‌های خوبی در زمینه عکاسی دارد.

محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار داشت: شهرستان پارسیان با برخورداری از ظرفیت‌های کار‌آفرینی و منابع خوب طبیعی می‌تواند به یکی از شهرستان‌های اشتغالزای کشور تبدیل شود.

وی اضافه کرد: جاذبه‌های گردشگری شهرستان در کنار قابلیت‌های کشاورزی و صیادی این شهرستان را در هرمزگان ویژه کرده است که باید به نوعی معرفی شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان همچنین اظهار کرد: هنر عکاسی به عنوان هنری که می‌تواند در خدمت اقتصاد کشور قرار بگیرد این توانایی را دارد که ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان را معرفی کند تا علاقمندان به سرمایه‌گذاری در این عرصه‌ها ورود کنند.

 

اسدی افزود: هنر عکاسی با پرداختن به سواحل بکر شهرستان می‌تواند صنعت توریست شهرستان را متحول کند بدون اینکه کمترین آسیبی به بافت ساحل وارد شود.

 

وی سال ۹۵ را سال شکوفایی هنر عکاسی در شهرستان عنوان و خاطر نشان کرد: در نظر داریم با دعوت از هنرمندان مطرح عکاسی کشور علاقمندان به هنر عکاسی را با دنیای تازه‌ای از این هنر آشنا کنیم.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در ادامه یادآور شد: تا کنون ۲۴ نفر از عکاسان و علاقمندان به این هنر توسط کارشناس هنری اداره شناسایی شده‌اند که در ادامه برنامه‌هایی برای آنان خواهیم داشت.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در پایان دعوت از اساتیدی چون بردیا سعادت به عنوان بزرگترین عکاس طبیعت کشور را یکی از این برنامه‌ها دانست و گفت: کار کارگاهی و عملی در قالب تور عکاسی اولین اقدام انجمن عکاسان پارسیان خواهد بود که در آینده‌ای نزدیک برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff