سال تحصیلی جدید با شکوه هرچه تمام آغاز شود
+ پ -
سال تحصیلی جدید با شکوه هرچه تمام آغاز شود

معاون فرماندار پارسیان بر آغاز به کار با شکوه مدارس از ابتدای مهر در شهرستان پارسیان تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، عبدالله جاسمی معاون فرماندار شهرستان پارسیان گفت: جلسات متعددی برای هرچه باشکوه برگزار شدن مدارس از ابتدای مهرماه برگزار کرده‌ایم که امیدواریم این موضوع تحقق پیدا کند و دانش‌آموزان با خاطر خوبی سال تحصیلی ۹۴-۹۵ را آغاز کنند.

 

 

وی اضافه کرد: مهر آغاز بهار تعلیم و تربیت در کشور است لذا می‌تواند بسیار خاطره انگیز باشد لذا به آموزش و پرورش همواره تأکید شده که برنامه‌ریزی‌ها برای این منظور باید به صورت ویژه صورت بگیرد.

 

 

معاون فرماندار پارسیان اظهار کرد: وجود یک هزار نیروی فرهنگی با تجربه در کنار ۸ هزار استعداد بالقوه می‌تواند ظرفیت خوبی را به وجود بیاورد که اگر به درستی مدیریت شود می‌تواند آینده یک کشور را متحول کند.

 

 

جاسمی در ادامه گفت: برنامه مدون ستاد مهر پارسیان به همین منظور تشکیل شده تا از ظرفیت‌های موجود استفاده لازم صورت بگیرد.

 

 

معاون فرماندار بستک تصریح کرد: هزینه مالی در موضوع تعلیم و تربیت در نظامی که اساس آن بر پایه دین و باورهای اعتقادی بنیان گذاشته شده هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری پایدار برای آینده سازی پایدار است.

 

 

جاسمی وجود متخصصین را بهترین ظرفیت پیشرفت کشور دانست و در پایان تأکید کرد: جامعه‌ای که از متخصص برخوردار باشد هیچگاه دچار مشکل نمی‌شود لذا تأکید ما در شهرستان بر اصل محور تربیت متخصص بر اساس نیازهای روز جامعه هست تا این آینده سازان بتوانند چرخه‌های اقتصاد و صنعت کشور را به خوبی مدیریت کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff