سازمان فنی و حرفه ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می دارد / آمریکا سیاست های سلطه جویانه را دنبال می کند

+ پ -
سازمان فنی و حرفه ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می دارد / آمریکا سیاست های سلطه جویانه را دنبال می کند

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می دارد و با اقدامات موثر می تواند زمینه اشتغال جوانان استان را فراهم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس در خطبه های این هفته نماز گفت: سیاست خارجه آمریکا از سال ۱۸۲۳میلادی یعنی ۱۹۴ سال ، سیاست سلطه جویانه و توسعه طلبانه بوده است و نزدیک دو قرن ما جز این از آمریکا سراغ نداریم.

وی افزود: بایستی دشمن را بشناسیم چون رئیس جمهورهای آمریکا و سیاست مداران آن همانند یکدیگر هستند و هیچ تفاوتی باهم ندارند.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: انسان در هنگام غضب ممکن است کارهای نامناسبی از جمله  قتل نفس ، توهین، غیبت وغیره را انجام دهد از آنجایی که خشم دین را ازبین می برد لذا بایستی خشم خود را کنترل کرده و حالت خود را تغییر داد.

نعیم آبادی با بیان اینکه زورخانه نماد جوانمردی است، تصریح کرد: به افرادی که وجودشان سرشار از احترام به پیشکسوت و برزگان همچنین ذکرشان یاعلی است  ورزش  را به آنان پیشنهاد می کنم چون زمینه های مقابله با اعتیاد را برای آنها فراهم می کند.

 

وی با اشاره به اینکه روزی فرانسه از داعش صدمه دید افزود: اردوغان مزه ناامنی را چشیدی! با بدی نسبت به سوریه گمان می کرد که در جهان کسی وجود ندارد که در برابر اقدامات غیرانسانی واکنش نشان دهد در حال حاضر ما کودتا را محکوم می کنیم با اینکه  سیاست جمهوری اسلامی حمایت از شماست اما چرا دست به کشتار انسانها زدید و از داعش حمایت کردید.

امام جمعه بندرعباس ختطرنشان کرد: سازمان فنی و حرفه ای از جمله مراکزی است که  در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برمی دارد و با اقدامات موثر می تواند زمینه  اشتغال جوانان استان را  فراهم کند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff