سازمان تعزیرات حکومتی باید گره‌گشای مشکلات مردم باشد
+ پ -
سازمان تعزیرات حکومتی باید گره‌گشای مشکلات مردم باشد

استاندار هرمزگان اظهار کرد:سازمان تعزیرات حکومتی باید با مردم مدارا کند به این منظور باید برای گره‌گشایی مشکلات مردم تلاش کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری،استاندار هرمزگان با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: فعالیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی که زیر نظر دولت است، بخش قابل توجهی از بار اعمالی به دوش دولت را برداشته است و امیدواریم همکاری سازمان تعزیرات با سایر بخش‌های مربوطه تداوم یافته و شاهد بهبود هر چه بیشتر امور باشیم.

وی افزود:کارکنان این سازمان در هرمزگان به بهترین نحو ممکن در حال انجام فعالیت هستند و خوشبختانه مشکلی در این زمینه وجود نداشته است.

استاندار هرمزگان با اشاره به طرح‌های مقابله‌ با قاچاق کالا، اظهار کرد: تمام تاکیدمان در امر مبارزه با قاچاق کالا، مقابله و برخورد با قاچاق‌ کلان و سرباندهای اصلی قاچاق است.

جادری تصریح کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته در استان و با فعال‌سازی شورای صنفی بازار برای نظارت بر بازار، امور تا حدود زیادی در این زمینه در هرمزگان بهبود یافته است.

جادری خاطر نشان کرد : باید با مردم مدارا شود به این بدان معنا نیست که قوانین نادیده گرفته شود، بلکه منظور این است که باید برای گره‌گشایی مشکلات مردم تلاش کرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff