سازمان امنیت بین‌الملل ورزش به اختلاف ایران و عربستان رسیدگی می‌کند/ فردا؛ صدور رای نهایی
+ پ -
سازمان امنیت بین‌الملل ورزش به اختلاف ایران و عربستان رسیدگی می‌کند/ فردا؛ صدور رای نهایی

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که سازمان امنیت بین الملل ورزش (ICSS) با بررسی همه جوانب به اختلاف ایران و عربستان درباره بحث میزبانی در مسابقات لیگ قهرمانان رسیدگی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مشروح اخبار درباره نخستین جلسه رسیدگی به اختلاف دو کشور ایران و عربستان را اعلام کرد که به شرح زیر است:

کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور کمیته برگزاری بازی‌های قهرمانی آسیا امروز جلسه‌ای را با حضور ۳ فدراسیون عربستان، امارات و ایران برگزار کرد تا به اختلافات آنها درباره برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در کشوری بی‌طرف رسیدگی کند.

این کمیته به ریاست سعود المهندی برگزار شد تا در طول این دو روز بتواند به درخواست‌های سه فدراسیون پاسخگو باشد و مکان برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان را مشخص کند.

در این جلسه به درخواست دو فدراسیون امارات و عربستان که خواستند بازی‌‌های ملی و باشگاهی‌شان به خاطر حفظ امنیت تیم‌ها به کشوری بی‌طرف منتقل شود! رسیدگی شد و در این میان پیشنهاد عربستان قطر بود.

اسدی دبیر فدراسیون فوتبال به عنوان نماینده فدراسیون ایران هم در این جلسه اظهار داشت که از کنفدراسیون فوتبال آسیا انتظار دارد که مسائل سیاسی را به فوتبال نکشد و تاکید کرد که ایران یکی از امن‌ترین کشورها به شمار می‌آید.

نماینده فدراسیون کشورمان در ادامه افزود: سلامت تمام تیم‌ها و بازیکنان در رقابت‌های بین‌المللی مختلف را تضمین می‌کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر اهمیت بالای این مسئله از سازمان امنیت بین‌الملل ورزش (ICSS) به عنوان یک سازمان مستقل درخواست کرد که این وضعیت را بررسی کند تا تمام راهنمایی‌های لازم را بنا بر اطلاعات موجود به کمیته برگزاری مسابقات انتقال دهد تا تصمیم نهایی گرفته شود.

این جلسه فردا ادامه دارد و رای نهایی فردا( دوشنبه) صادر خواهد شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff