ساده لوحی در برابر نفوذ دشمن خیانت به اسلام است/ مسئولین نسبت به نظام احساس مسئولیت داشته باشند
+ پ -
ساده لوحی در برابر نفوذ دشمن خیانت به اسلام است/ مسئولین نسبت به نظام احساس مسئولیت داشته باشند

علمای اهل سنت هرمزگان با اشاره به اقدامات غرب در راستای نفوذ سیاسی و اقتصادی غرب به کشور اظهار کردند:اگر مسئولین در ارتباط با غرب ساده لوح باشند و شرایط را برای نفوذ دشمن فراهم کنند به اسلام و مردم این سرزمین خیانت کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، علما و سران اهل سنت استان هرمزگان نفوذ غرب را در راستای سیاست های استکباری و استثماری ابرقدرها دانستند و تاکید کردند: در اسلام جایی برای روی خوش نشان دادن و لبخند زدن به غرب و دشمنان وجود ندارد.

ساده لوحی در برابر نفوذ دشمن خیانت به اسلام است

محمد صدیق بهجت، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) و پروژه نفوذ غرب به کشور گفت: بیانات معظم له برگرفته از قرآن است لذا باید مسلمانان دشمن را بشناسند و بصیرت داشته باشند .

 

 

 

 

 

وی با اشاره به توطئه های غرب علیه ماهیت انقلاب اسلامی و مردم ایران اظهار کرد: دشمن ، دشمن است و هیچ گاه دست از دسیسه های خود برای دستیابی به منافع شان دست نمی کشد از این رو مردم نباید ساده لوح باشند و راه را برای جولان دشمن باز کنند.

 

 

 

 
بهجت افزود: ملت ایران باید در برابر توطئه های آمریکا هوشیار باشد و جایی برای روی خوش نشان دادن و لبخند زدن به غرب و دشمنان اسلام وجود ندارد.

 

 

 

 

 
وی با بیان اینکه رابطه این نیست که دشمن به کشور نفوذ کند و مقررات کشور را در دست بگیرد، تاکید کرد: مسئولان نظام باید از مکر دشمن آگاه باشند و بیانات رهبر انقلاب را سرلوحه کار خویش در امور ملی و بین الملل قرار دهند .

 

 

 

 

 
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه خاطر نشان کرد:اگر مسئولین در ارتباط با غرب ساده لوح باشند و شرایط را برای نفوذ دشمن فراهم کنند خیانت به اسلام و مردم این سرزمین است.

 

 

 

مسئولین نسبت به نظام احساس مسئولیت داشته باشند

 
شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت پارسیان در گفتگو با هرمز با بیان اینکه مردم باید در برابر نفوذ دشمن هوشیار باشند، گفت: رهبر معظم انقلاب به خوبی بر جامعه اشراف دارند و ابرقدرتها و منششان را به خوبی می شناسند لذا ما ملزم به رعایت آن هستیم.

 

 

 

 

 

وی اظهار کرد: ایجاد روابط خوب است به شرط اینکه حسنه و براساس احترام باشد و در غیر این صورت با معیارهای اسلام منافات دارد.

 

 

 

 
خنجی با بیان اینکه مسئولین نظام نسبت به نفوذ دشمن باید هوشیار باشند، تاکید کرد: مسئولین باید نسبت به نظام احساس مسئولیت داشته باشند و روابط براساس محورهای مشخص باشد و با در نظر گرفتن افکار و جوانب کار مصلحت ملت در نظر گرفته شود.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه دنیا به قدرت ملت ایران در عرصه جهانی پی برده است، تصریح کرد: ملت ایران هیچگاه از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی کنند و در راستای منافع ملی گام بر می دارند لذا مذاکرات در راستای معیارهای نظام بوده و اجازه وزود و نفوذ دشمنان اسلام را نخواهد داد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff