ساخت ۲۰منزل مسکونی و توزیع بیش از ۷هزار بسته معیشتی برای نیازمندان رودانی

فرمانده حوزه بسیج امام جعفرصادق(ع) رودان گفت: طی یکسال گذشته به همت قرارگاه های تحول محلات این حوزه بسیج و خیرین با هدف محرومیت زدایی، اقداماتی به جهت کمک به خانوده های نیازمند رودانی انجام شده است.

سروان فضل الله قاسمی، فرمانده حوزه بسیج امام جعفرصادق(ع) رودان در گفتگو با هرمز اظهار کرد: گروه های جهادی قرارگاه های تحول محلات، خیرین و سایر دستگاه های خدمات رسان در سطح شهرستان در حوزه محرومیت زدایی اقدامات بزرگی انجام داده شده از جمله این اقدامات تاکنون طی یک سال اخیر با شناسایی و اولویت بندی  بیش از ۲۰ واحد مسکونی مرمت و بازسازی  شده که باعث رضایتمندی مردم و کم شدن مشکلات این عزیزان شده است.

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و فشارهای معیشتی طی این مدت همتی مضاعف انجام داده و بیش از ۷هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

فرمانده حوزه بسیج امام جعفرصادق(ع) رودان  ادامه داد: به همت قرارگاه های تحول محلات و خیرین خدمت رسانی به مستمندان پایان پذیر نیست و امروز هم شاهد توزیع ۱۰۰ بسته غذایی و معیشتی بین نیازمندان در سطح شهر بودیم.

قاسمی، راه اندازی کارگاه های دوخت ماسک، پخت غذای گرم، ضدعفونی مکان های پرتردد، توزیع ماسک از جمله اقدامات این قرارگاه ها در سطح شهر رودان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: ان شاءالله با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص رسیدگی به محرومین همواره  قرارگاه های تحول باتلاش بیشتر تا رفع محرومیت در کنار مردم حضور دارند.

انتهای پیام/