ساخت یادمان نمادی از احترام و پاسداشت به شهداست
+ پ -
ساخت یادمان نمادی از احترام و پاسداشت به  شهداست
مدیرکل حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان:

ساخت یادمان نمادی از احترام و پاسداشت به شهداست

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان گفت: شهداء در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمادی از ایثار ، استقامت و عزت و سربلندی ملت قهرمان و دلاور می باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی سردار سرخیلی در دیدار با فرماندار سیریک و سرکشی از یادمان شهید گمنام شهرستان سیریک افزود: امروز در نظام و مملکت ایران اسلامی هر آنچه داریم و به دست آورده ایم بدون هیچ تجزیه و تحلیلی همه از برکت خون شهداء و رزمندگان اسلام است.

 

مدیرکل حفط آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان تصریح نمود: به برکت خون شهدا اقتدار ایران اسلامی و جایگاه اسلام تثبیت شده و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بهترین الگوی فرهنگی و ایثار در جامعه هستند.

 

سردار سرخیلی اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت نیاز اساسی جامعه امروزه به ویژه نسل جوان می باشد که لازم است برای ترویج این فرهنگ مجاهدت شود که به فرموده مقام معظم رهبری فضیلت این کار کمتر از شهادت نیست.

 

وی ابراز داشت: یادمان شهید گمنام شهرستان سیریک باید به مرکز فرهنگی ، اجتماعی و سیاحتی شهرستان تبدیل شود زیرا احداث و ساخت یادمان به منظور ادای احترام و پاسداشت ارزش ها و آرمان هاست.

 

لازم به یادآوری است تاکنون برای احداث یادمان شهید گمنام بیش از ۸۰ میلیون تومان هزینه شده که برای اتمام آن حداقل مبلغ ۳۰ میلیون تومان نیازمی باشد.

 

 

انتهای پیام/س

 

.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff