ساخت بیش از هزار واحد مسکن محرومان در روستا‌های هرمزگان

رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد کشور گفت: یک هزار و ۷۵۰ واحد مسکن محرومان در روستا‌های هرمزگان درحال اجراست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سعید زارع زاده رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد کشور در نشست شورای اداری کمیته امداد هرمزگان اظهار کرد: این واحد‌های مسکونی براساس تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با بنیاد‌های مسکن و مستضعفان و سپاه پاسداران درحال ساخت است و بخش عمده‌ای از آن با تامین منابع مالی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: درخصوص مسکن شهری نیز چهار میلیون واحد مسکونی از سوی دولت برنامه‌ریزی شده است که ۳۶۰ هزار واحد آن، ویژه محرومان کشور است.

رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد کشور به راه اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد اشاره کرد و افزود: این سامانه بمنظور شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات سریع والکترونیکی مورد نیاز ویژه محرومان هدفگذاری شده است.
زارع زاده گفت: با را ه اندازی سامانه هوشمند، مددجویان می‌توانند بدون حضور در امداد، درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری کنند و به پرونده الکترونیکی خود در کمیته امداد نیز دسترسی داشته باشند.

وی گفت: پالایش اطلاعات بیش از ۴۱ درصد پرونده‌های مددجویان هرمزگان صورت گرفته، و برای پالایش بقیه پرونده‌ها تا پایان دی‌ماه، برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/