ساختمان های متروکه ای که پاتوقی امن برای معتادان شده اند+ عکس
+ پ -
ساختمان های متروکه ای که پاتوقی امن برای معتادان شده اند+ عکس

ساختمان های متروکه و مخروبه در بخشها و محدوده های مختلف شهری به محلی برای تجمع انواع آلودگی ها و مامنی برای افراد بی خانمان و یا مصرف کنندگان مواد مخدر به عنوان یک معضل اجتماعی در شهرها خود نمایی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــرواریــد نــیــوز ، شهرستان بندرلنگه با وجود داشتن مردم مذهبی و با فرهنگ، کم و بیش از مشکل وجود اماکن مخروبه که محل تجمع معتادان است، رنج می برد. در برخی گوشه و کنارهای شهر لنگه مخروبه هایی که معتادین آنجا را پاتوق خود کرده و به دور از چشم قانون نسبت به استعمال دخانیات اقدام می کنند، دیده می شود.
البته باید گفت با یک بررسی اجمالی و کوتاه می توان دریافت اکثر این نقاط مخروبه و خالی از سکنه، صاحبان آن ها در این شهر زندگی نمی کنند و یا اینکه به دلیل مشکل در سند مالکیت همچنان بلاتکلیف مانده است. اما این بار یکی از عمده مشکلات مربوط به اماکن های رها شده ای می باشد که متعلق به یک نهاد دولتی است، و آن هم ساختمانهای سازمانی  که متعلق به شبکه بهداشت و درمان است.

DSC_0527

این ساختمان ها متروکه در بلوار معلم شهر  که در قسمت جنوبی این بلوار  نیز قرار گرفته اند،  به حال خود رها شده است، که علاوه بر زشت نمودن چهره شهر امنیت را هم در این منطقه  از خود به دور کرده است و به یک مکان امن برای معتادین گشته، افراد معتادی که آنقدر در دام اعتیاد گرفتار و اسیر شده اند که موقعیت های اجتماعی و زندگی را از دست داده اند و آواره همین ساختمانهای متروکه و خراب می شوند،که این معضل اکنون مایع دردسر و نارضایتی شدید مردم اهالی بلوار معلم را در پی داشته است.
اما متاسفانه به دلیل بی توجهی به این معضل اجتماعی ، امروز شاهد تبدیل شدن به محلی برای حضور معتادان و افزایش آسیب‌های اجتماعی هستیم و به همین دلیل بیشتر اهالی منطقه نیز خواستار پاکسازی این اماکن هستند. که این موضوع نیاز به توجه بیشتر از سوی مسئولین ذیربط دارد.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff