ساختمان شبکه بهداشت و درمان بندر خمیر افتتاح شد
+ پ -
ساختمان شبکه بهداشت و درمان بندر خمیر افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان شهرستان ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احمدرضا شیخی جانشین مدیرشبکه بهداشت و درمان بندرخمیر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری لوار اظهار داشت: مراحل ساخت ساختمان شبکه بهداشت و درمان جدید شهرستان خمیر در مساحتی به میزان ۳۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به پایان رسید.

 

 

وی افزود: احداث بخش‌های ستادی این ساختمان حدود شش ماه زمان برده‌ است و در حال حاضر این مجموعه آماده بهره‌برداری می‌باشد.

 

 

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان در ادامه اظهار کرد: در این پروژه دو باب منزل مسکونی و یک سازه ویلایی در محوطه مرکز بهداشتی درومانی شهرستان ساخته شده است که با نقشه‌کشی و تغییر سازه به ساختمان اداری هم اکنون آماده ارائه خدمات می‌باشد.

 

 

شیخی همچنین گفت: تمامی مراحل نقشه‌کشی و نظارت توسط دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی استان صورت گرفته است.

 

 

وی در پایان ضمن قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به دلیل اهتمام به ساخت این پروژه ،خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته اعتبارات بخش عمرانی شبکه بهداشت و درمان بندرخمیر بسیار کم بوده است اما احداث این پروژه نشان داد که مسئولان دغدغه‌های بهداشت و درمان شهرستان را به خوبی رصد و در حد توان کمبودها را برطرف می‌کنند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff