زیبا کلام در مقابل تفکرات امام و مقام معظم رهبری و انقلاب موضع گرفته است/ مسئولین واکنش نشان دهند
+ پ -
زیبا کلام در مقابل تفکرات امام و مقام معظم رهبری و انقلاب موضع گرفته است/ مسئولین واکنش نشان دهند

امام جمعه پارسیان در واکنش به سخنان ساختار شکنانه زیباکلام در جمع اصلاح طلبان بستک گفت: نابودی اسرائیل یکی از فرمایشات امام راحل و تأکید مسئولین نظام است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه پارسیان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی گفت: روزه‌داری و سکوت شروع تکامل انسانی است.

حجت الاسلام میرزایی خاطر نشان کرد: رعایت تقوای سیاسی باید به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه‌های مدیران ما باشد تا خدای ناکرده دچار دین فروشی در حوزه مدیریت نشوند.

امام جمعه پارسیان انقلاب یمن را چیزی شبیه انقلاب اسلامی مردم ایران دانست و گفت: مردم ما در اوائل انقلاب بدترین شرایط را تحمل کردند و کشورهای مرتجع عرب منطقه با کمک غربی‌ها نتوانستند به اهداف از پیش تعیین شده خود برسند.

وی برخورد عالمانه و با رعایت اصول انقلاب در مذاکرات انقلابیون یمن را بسیار با اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: نمایندگان انقلاب یمن مواظب فریب دشمن باشند تا خدای ناکرده انقلاب آنان را که یکبار توسط منصور هادی مصادره شد این بار به انحراف کشانده نشود.

امام جمعه پارسیان با اشاره به تجمع اصلاح طلبان غرب استان در بستک گفت: این درست نیست که عده‌ای جلسه ای را با هر عنوانی برگزاری می‌کنند و نام غرب استان را بر آن می‌گذارند و جریانی را حاکم می‌کنند و شخص معلوم الحالی را دعوت می‌کنند تا اصول نظام را زیر سؤال ببرد.

حجت الاسلام والمسلمین میرزایی گفت: این شخص در مقابل تفکرات امام و مقام معظم رهبری و انقلاب موضع می‌گیرد و شرم آور است که می‌گوید علت مخالفت غربی‌ها این است که ما گفتیم که کشوری دیگر را نابود می‌کنیم.

وی تأکید کرد: درست است امام این سخنان را فرمودند ولی شما با چه اهدافی در جمع مردم بستک در مقابل تفکرات امام حرف می‌زنید؟ چه اتفاقی افتاده؟ چرا اعتراضی و مخالفتی نشد؟ از مسئولین محترم تقاضای بررسی داریم صبر مردم هم اندازه‌ای دارد.

امام جمعه پارسیان اضافه کرد: شما به چه جرأتی در مقابل تفکرات امام و رهبری و نظام موضع‌گیری می‌کنید که اشتباه ما آنجا بود که گفتیم کشور دیگری را می‌خواهیم نابود کنیم، بدانید که حالا و برای همیشه خواهیم گفت که اسرائیل باید از بین برود.

حجت الاسلام میرزایی خاطر نشان کرد: اسرائیل پشت پرده تمام جنگ‌هایی است که در منطقه اتفاق می‌افتد، تفکرات صهیونیستی پشت تمام جنایاتی است که در منطقه در حال وقوع است.

امام جمعه پارسیان گفت: زمانی می‌گفتند خبر کمونیست، امام فرمود خطر صهیونیست خیلی بیشتر از خطر کمونیست است.

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به تفکرات صهیونیستی از نیل تا فرات اضافه کرد: تفکر صهیونیستی نیل تا فرات ببینید چه به سر مردم درآورده است، ۶۶ سال است که مردم مظلوم فلسطین را قتل عام می‌کنند، ۷ سال بود که غزه را محصور کرده بودند.

امام جمعه پارسیان با اشاره به سخنان رهبری در پایان ضمن تأکید بر عدم سکوت مردم در مقابل این نوع جریان‌های انحرافی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند کرانه باختری با گستره بیشتری که دارد باید مسلح شود.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff