زیاده خواهی مجلس آمریکا باعث رد برجام است/از رد برجام استقبال می کنیم
+ پ -
زیاده خواهی مجلس آمریکا باعث رد برجام است/از رد برجام استقبال می کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه زیاده خواهی مجلس آمریکا باعث رد برجام شد، افزود:برجام برای ما مطلوب نیست که اگر هم رد شود از آن استقبال می کنیم.

سید باقر حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مخالفت مجلس آمریکا با برجام گفت:تعدادی از نمایندگان و مقامات دولتی آمریکا بسیار افراطی هستند و با وجود آنکه در برجام  از حقوق کشور و مواضعمان عقب نشینی کرده ایم باز هم نمی پذیرند.

 

 

 

وی با بیان اینکه آمریکا درصدد جلوگیری از تمامی پیشرفت های ایران است، اظهار کرد: مخالفت مجلس آمریکا با مذاکرات و رد برجام به نفع ما است که در این صورت تمام تحریم ها باید لغو شود و انسجامی که بین کشورهای غربی وجود دارد از بین خواهد رفت.

 

 

 

حسینی افزود: با رد برجام کشورهای اروپایی مخالف ایران که به کمک لابی صهیونیست درصدد ضربه به ایران هستند جایگاه خود را از دست خواهند داد و دیگر توان مقابله با ما را نخواهند داشت.

 

 

 

وی با اشاره به عقب نشینی تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکرات تصریح کرد:اقدامات غرب از روی زیاده خواهی و توهم است لذا برجام برای ما مطلوب نیست که اگر هم رد شود از آن استقبال می کنیم.

 

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بسیاری از پیشرفت های علمی در گرو استفاده از انرژی هسته ای است،اظهار کرد:در چند دهه آینده نفت جایگاهی ندارد لذا باید آینده نگر باشیم و متناسب با زمان پیشرفت کنیم تا  به عنوان کشور مقتدر توان لازم برای همراهی با جهانیان و حرکت رو به جلو داشته باشیم.

 

 

 

حسینی با تاکید بر اینکه تا زمانی که توانایی پیشرفت داریم  هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد که مسیر پیشرفت را رها کنیم، خاطر نشان کرد: نتیجه رد برجام شد برای ما پیشرفت هسته ای فارغ از تحریم ها را بهمراه دارد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff