زور گویان و قدرت طلبان هیچ زمانی قابل اعتماد نیستند
+ پ -
زور گویان و قدرت طلبان هیچ زمانی قابل اعتماد نیستند

کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه دولتهای آمریکا و اروپا دست از ظلم و ستم بر نمی دارند افزود : زورگویان و قدرت طلبان هیچ زمانی قابل اعتماد نیستند.

به  گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،حجت الاسلام محمد بابایی کارشناس مذهبی در گفتگو با ندای ساحل گفت :توافق هسته ای پایان استکبار ستیزی نیست به دلیل اینکه استکبار دست از ظلم و ستم خویش بر نمی دارد و این موضوع تا ابد ادامه دارد.

 

وی با اشاره به سخنان اوباما بعد از نشست در وین افزود : زورگویان و قدرت طلبان هیچ زمانی قابل اعتماد نیستند و تعادل نخواهند داشت و دولتهای آمریکا و اروپا و

ابر قدرتها دست از ستم به ملت ها بر نمی دارند.

 

بابایی با بیان اینکه حقانیت و مقاومت مردم ایران از دستاوردهای پیروزی در عرصه مذاکرات هسته ای است ، افزود : تحریم های دشمنان ملت و دولت و جوانان ما را مقاومتر و پر تحرک تر کرد ،  ۳۶ سال ما را  تحریم ناجوانمردانه کردند ولی ملت ما پیروز میدان ها شد.

 

وی گفت :مدیریت اقتصادی در دوره ی جدید بعد از مذاکرات باید بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب بر پایه ی اقتصاد مقاومتی در همه ی دوران ها باشد.

 

بابایی در ادامه گفت : با تدبیر ولایت در دوره ی بعد از رفع تحریم ها واردات بی رویه و تکیه بیش از حد به خارج اتفاق نخواهد افتاد .

 

وی خاطر نشان کرد :تلاش همگان باید بر حل مشکلات اقتصادی مردم و کشور باشد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff