زهرا بیات به عنوان پژوهشگر برتر در علوم پایه انتخاب شد
+ پ -
زهرا بیات به عنوان پژوهشگر برتر در علوم پایه انتخاب شد

زهرا بیات مخترع برتر و عضو مشاورین آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس عنوان پژوهشگر برتر در علوم پایه استان هرمزگان درسال ۹۴ را به خود اختصاص داد.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز محمد قویدل معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: زهرا بیات با ۳۰ مقاله پژوهشی که ۱۲ مورد آن بین المللی، ۱۰مقاله آن ملی وسه مورد آن i c d بود که همراه با سه عنوان کتاب،  پژوهشگر برتر در علوم پایه استان هرمزگان درسال ۹۴ را به خود اختصاص داد.

وی به فناور و مخترع برتر هرمزگان که از مشاورین آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس است اشاره کرد و بیان داشت: شاهرخ خانی از مشاورین آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس با اختراع صابون ارگانیک گیاهی- دریایی به عنوان تنها فناور برتر هرمزگان از بین تمامی دستگاه های  اجرایی استان در سال ۹۴ شناخته شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اظهار کرد: این صابون دارای خواص تقویت کننده پوست، ضد لک وروشن کننده، ضد جوش، ضد قارچ و اگزما است.

قویدل افزود: شاهرخ خانی دارای ۳۸ اختراع و دو مقاله i s a درسطح بین المللی، دو کتاب و سطح سه اختراع تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان ایران است.

وی گفت: فناور و مخترع برتر هرمزگان از سال ۱۳۸۹ فعالیت های پژوهشی خود را آغاز و برای اولین بار در دنیا موفق به ثبت اختراع وسیله و ابزار میگو پاک کن شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس بیان کرد: پنج مورد از محصولات واختراعات شاهرخ خانی دارای مجوز تولید و درسطح کشور به فروش می رسند.

محمد قویدل خاطرنشان کرد: در سال جاری دستگاه تعلیم وتربیت هرمزگان در پژوهش، تحقیق و اختراع جایگاه بسیار درخشانی دربین دستگاه های مختلف داشته است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff