زنگ ملی استکبار ستیزی در مدارس سیریک نواخته شد+ تصاویر

+ پ -
زنگ ملی استکبار ستیزی در مدارس سیریک نواخته شد+ تصاویر

همزمان با سراسر استان هرمزگان آئین نواختن زنگ استکبار ستیزی بصورت نمادین در شهر گروگ شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، در این آئین نمادین امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت:رویدادهای ۱۳آبان عوامل پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است که با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و وحدت و همبستگی مردم ایران و فرزندان دانش آموز و دانشجو چشم جهانیان را متحیر کرد.
حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرستان سیریک اظهار کرد: زنگ ملی استکبار ستیزی بیانگر انزجار جوانان و نوجوانان ایران اسلامی از ظالمان و دشمنان نظام است و ارزش های ایام الله باید به نسل های آینده انتقال یابدکه امروز در جامعه ما  دانش آموزان بعنوان سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند و باید ادامه دهنده راه امام و شهداء باشند.

وی افزود: رشادت دانش آموزان در روزهای نخست انقلاب، سال های دفاع مقدس و عرصه های سازندگی کشور نقشی درخشان داشته و در این روز تاریخی خون پاکشان انقلاب را بیمه کرد و لازم و ضروری است که انقلاب و کشوری که پایه و اساس آن از خون پاک شهداء باید حرمت و قداست آنها اولویت اول نظام و جامعه باشد.

ابرهیمی ابراز کرد: روحیه انقلابی‌گری و استکبارستیزی که دانش‌آموزان ایران اسلامی دارند همیشگی است و تا ظلم ، کفر و استبداد بیگانگان و جهان استکبار وجود دارد این راه و روش هم در وجود و هم در میدان های ملی و بین المللی وجود خواهد داشت.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک یادآور شد:انقلاب شکوهمند ایران اسلامی برگرفته از واقعه عاشورا و قیام حضرت اباعبدالله بوده است و تا زمانی که مستکبران و ظالمان در جهان و منطقه به ظلم و دخالت در امور کشورهای مسلمان و آزادی خواه می پردازند  یقینا ملت و فرزندان ملت ایران اسلامی ادامه  دهند این حرکت و مسیر هستند.

این مسئول اضافه کرد: فردا دانش آموزان شهرستان سیریک خواهر و برادر در کنار دانشجویان، مردم ، مسئولان و بسیجیان با  مشت های گره کرده و فریاد های بلند و ندای الله اکبر  و مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل اعلام انزجار خود را از این شیطان به همه جهانیان نشان می دهند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff