زنگ سپاس معلم در حاجی آباد نواخته شد+تصاویر
+ پ -
زنگ سپاس معلم در حاجی آباد نواخته شد+تصاویر

صبح امروز همزمان با اولین روز از هفته معلم در مراسمی با حضور فرماندار ، مسئولان ادارات و جمعی از فرهنگیان زنگ سپاس معلم در مدرسه دخترانه سروش شهرستان حاجی آباد نواخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی‌آباد، اصغر جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این مراسم با تبریک به فرهنگیان این شهرستان، اظهار کرد: در شرایط کنونی تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی از اهمیت بسیاری برخوردار است و این معلمان هستند که با آموختن علم و دانش به جوانان آنان را برای فردای کشور آماده می‌ کنند.

 
جهانگیری با اشاره به اهمیت نهاد آموزش و پرورش در جامعه افزود: پایه و اساس تربیت در یک جامعه از آموزش و پرورش شکل می‌گیرد و معلمان در این زمینه نقشی اساسی را ایفا می‌کنند و معلمان با تربیت نسل جدید نقش ویژه ای در رشد و پرورش جوانان نسل کشور به عهده دارند.

 
وی تصریح کرد: علم‌آموزی ریشه در مبانی دین مبین اسلام دارد و متولی آن نیز معلمان می باشند که جامعه را در راستای رسیدن به اهداف بلند و عالی جامعه یاری می‌کنند.

 
مهدی سالاری ریاست آموزش و پرورش حاجی اباد افزود:زنگ سپاس معلم قدردانی دانش آموزان از معلمان است و همه جامعه ما مدیون معلمان هستند.

 
سالاری با بیان اینکه جایگاه معلمی جایگاه رفیعی است افزود: اگر امروز نظام جمهوری اسلامی بر اوج قله افتخار است و تولید علم می کند، این تولید علم مدیون زحمات معلمان می باشد.

 
وی تصریح کرد: معلمان باید برای تحقق‌ بخشی به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تلاش خود را مضاعف کرده و قشر جوان و نوجوان را آماده خلق حماسه کنند زیرا در دین مبین اسلام معلم از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و شغل معلم هم جهت با شغل انبیا است.

 
در این مراسم دانش آموزان با اجرای برنامه های ویژه از معلمان خود قدردانی نمودند .

 

IMG_1151 IMG_1154 IMG_1163 IMG_1167 IMG_1171 IMG_1173 IMG_1180 IMG_1183 IMG_1190 IMG_1195 IMG_1196

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff