زنگ انقلاب در بندرخمیر نواخته شد

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز سه شنبه زنگ انقلاب در مدرسه دخترانه بنت الهدی صدر بندرخمیر نواخته شد.

جبه گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز سه شنبه زنگ انقلاب در مدرسه دخترانه بنت الهدی صدر بندرخمیر نواخته شد.

این مراسم با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مدیران و دانش آموزان در بندرخمیر برگزار شد.
فرماندار خمیر در این مراسم با بیان اینکه دهه فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مغتنمی برای بازخوانی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در حوزه‌های گوناگون می‌باشد، افزود: یکی از اهداف راهبردی دشمنان از اوایل انقلاب تاکنون علیه جمهوری اسلامی، ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه و به‌ویژه در نسل جوان و یا کم‌ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب است لذا وظیفه ماست دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم بویژه نسل جوان بازگو کنیم.
وی ادامه داد:امروز با گذشت ۴۳ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی و با وجود تحریم ها و توطئه های دشمنان، ایران اسلامی توانسته پیشرفت قابل توجهی در حوزه مختلف بویژه در حوزه علمی داشته باشد.
فرماندار خمیر در ادامه با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر اظهار کرد: همزمان با دهه فجر ۳۶ طرح عمرانی با اعتبار بیش از ۶۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
میرهاشم خواستار افزود: از این تعداد ۳۲ طرح افتتاح و چهار طرح نیز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
وی بیان داشت: این طرح‌ها در حوزه مخابرات، راه، برق، ورزش وجوانان، عمران شهری و روستایی و آموزش است.
همچنین به همین مناسبت برنامه های در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود.
قابل ذکر است زنگ انقلاب هرساله در روز ۱۲ بهمن‌ماه ساعت ۹:۳۳ دقیقه همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی به ایران، در سراسر کشور نواخته می‌شود.

انتهای پیام/